📲 СМС від Jeep Renegade 4xe – власнику: «Увага! Спрацювала сигналізація! Мене викрали!»

📲 СМС від Jeep Renegade 4xe – власнику: «Увага! Спрацювала сигналізація! Мене викрали!»

Jeep запустив функцію My Theft Assistance на Renegade 4xe.

Вид повідомлення власнику про викрадення чи буксирування можна обрати. Це може бути текстове повідомлення, телефонний дзвінок, лист на електронну пошту або push-повідомлення у спеціальному мобільному додатку. Про це повідомляє Carscoops.

Якщо транспортний засіб викрадено, власники можуть звернутися по додаткову допомогу через додаток My Uconnect. Він розблоковує додаткові технології безпеки, коли крадіжку підтвердить поліція. Також спрацьовуватиме функція відстеження автомобіля, а його запуск буде заблоковано.

«Інноваційна технологія допомоги у крадіжці, безсумнівно, забезпечить власникам Jeep  спокій, що їх автомобіль та майно перебувають у безпеці», – заявив керівник Jeep Великобританії Дейміен Даллі.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Модель Renegade 4xe має гібридний силовий агрегат, що  видає до 240 кінських сил. До 100 км/год він прискорюється за 7,1 секунди. Renegade 4xe використовує шестиступеневу автоматичну коробку передач, має повний привід на замовлення, три режими їзди та може їздити на відстані до 42 км за нульових викидів.