Із 2026 року Audi випускатиме на світовий ринок лише моделі із системами електроприводу

Із 2026 року Audi випускатиме на світовий ринок лише моделі із системами електроприводу

При переході до мобільності без викидів шкідливих речовин, Audi покладається на синергетичний ефект усередині концерну Volkswagen.

Під час візиту представників ЗМІ на мультибрендовий завод у Цвікау (Німеччина) член ради директорів Audi з виробництва та логістики Петер Кеслер і голова ради директорів Volkswagen Saxony GmbH Стефан Лот підкреслили, наскільки активно дочірні компанії отримують вигоду з їх тісного співробітництва. Завдяки загальним платформам, таким як модульна система електроприводу (MEB), до 2025 Audi буде пропонувати на ринку більше 20 повністю електричних моделей.

© AUDI AG

Audi Q4 e-tron та Q4 Sportback e-tron відіграють центральну роль у стратегії електрифікації. Це стало можливим завдяки платформній стратегії Volkswagen Group: Audi Q4 e-tron та Q4 Sportback e-tron виробляються на мультибрендовому заводі в Цвіккау. 

© AUDI AG

«У майбутньому ми ще більше покладатимемося на синергізм в рамках Volkwagen Group, — говорить Петер Кеслер. — Така тісна співпраця робить перехід до безвідмовної мобільності преміум-класу доступним для наших клієнтів та економічно вигідним для нас. У той же час ми стежимо за тим, щоб усі наші автомобілі безумовно несли в собі ДНК Audi і сходили з конвеєра у преміальній якості».

Наступна важлива електрична модель — Audi Q6 e-tron, що також заснована на новій груповій платформі: Premium Platform Electric (PPE), розробленій спільно Audi та Porsche.

© AUDI AG

Переваги співпраці між брендами очевидні не лише в технічних платформах, а й серед співробітників: на даний час на виробництві в Цвікау задіяно близько 350 співробітників Audi — в основному молоді співробітники, які щойно завершили своє професійне навчання. 

© AUDI AG

Після річної роботи в Цвіккау вони застосовуватимуть свій досвід у галузі електромобільності на своїх постійних робочих місцях — наприклад, із запуском Q6 e-tron на заводі в Інгольштадті, який з’явиться на ринку, у 2023 р.