Нова Зеландія закуповує 1500 вантажівок на водні Hyzon Motors

Нова Зеландія закуповує 1500 вантажівок на водні Hyzon Motors

Новозеландська компанія Hiringa Energy об’єднується з американським виробником вантажівок на водневих паливних елементах (FCEV) Hyzon Motors в розробці екологічно чистої інфраструктури для Нової Зеландії.

Hyzon зобов’язалася поставити в країну 1500 своїх вантажівок протягом п’яти років, а Hiringa за цей час побудує 24 нові станції для заправки водневого транспорту, — пише Electrive.

«Ми розглядаємо Нову Зеландію як привабливий ринок для розгортання нашої технології водневих паливних елементів. Мережа поставок водню, спроєктована Hiringa, є ключовим фактором в реалізації нашої стратегії з декарбонізації. Це партнерство спрямоване на те, щоб позиціонувати Нову Зеландію як світового лідера в галузі впровадження технологій для важких транспортних засобів з нульовим рівнем викидів, і ми раді зіграти важливу роль в цьому переході», — заявив глава Hyzon Motors Крейг Найт.

Вантажівки Hyzon будуть побудовані в конфігурації 6×4 і отримають вбудовану спальну кабіну — партнери розраховують поступово пересадити всіх далекобійників Нової Зеландії на водневі вантажівки. Повна маса тягача складе 58 тонн, а запас ходу — 680 км.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


За словами представників Hyzon, додаткова особливість вантажівок полягає у швидкості заправки. Транспортні засоби компанії будуть заправлятися з тією ж швидкістю, що вантажівки з дизельними двигунами.