Volvo Trucks отримала найбільше замовлення на електровантажівки для Північної Америки

Volvo Trucks отримала найбільше замовлення на електровантажівки для Північної Америки

Компанія Performance — Team A Maersk Company, що займається складуванням та дистрибуцією, розмістила замовлення на 16 електричних вантажівок Volvo VNR класу 8.

Ця угода є найбільшим на сьогодні комерційним замовленням в Північній Америці. Після введення в експлуатацію всі 16 автомобілів будуть щодня перевозити регіональні вантажі клієнтам по всій Південній Каліфорнії.

Volvo VNR Electric, призначений для місцевих і регіональних вантажоперевезень, покращує якість життя місцевих жителів завдяки екологічно чистій і безшумній роботі на міських вулицях і дорогах. Значне зниження шуму і вібрацій також створює краще у своєму класі, чисте і комфортне робоче середовище для водіїв.

Придбання нових моделей Volvo VNR Electric є частиною стратегії Maersk з екологічного соціального управління (ESG), спрямованого на декарбонізацію логістики. Performance Team – A Maersk Company бере участь у гранті округу управління якістю повітря Південного узбережжя штату Каліфорнія, направленому на зниження викидів в транспортному секторі шляхом заміни дизельних вантажівок на електричні та створення нової, перспективної зарядної інфраструктури.

Volvo Trucks North America почала приймати замовлення клієнтів на модель VNR Electric у грудні 2020 року. Виробництво Volvo VNR Electric почалося у другому кварталі 2021 року на заводі компанії New River Valley в Дубліні, штат Вірджинія.