Група компаній «Автострада» збільшила свій парк техніки вдвічі з початку року

Група компаній «Автострада» збільшила свій парк техніки вдвічі з початку року

Понад 600 одиниць техніки поповнили парк машин для дорожнього будівництва Групи компаній «Автострада» з початку 2021 року.

Програма «Велике будівництво» продовжує давати свої плоди не тільки в оновленні доріг, а й у закупівлі техніки. Дорожньо-будівельні компанії поповнюють свої парки. 

Один із лідерів галузі дорожнього будівництва — Група компаній «Автострада», відзвітувала про кількість закупленої техніки у 2021 році.

Фото: Автострада
Фото: Автострада

Так, тільки за липень було закуплено понад 60 одиниць техніки, серед яких:

  • 40 самоскидів MAN нового покоління з кузовом Meiller Kipper з заднім розвантаженням та жаростійким тентом для перевезення асфальту, щебеню та інших сипучих матеріалів; 
  • 12 самоскидів MAN з кузовом Meiller Kipper з тристороннім розвантаженням, які у дорожньому будівництві, окрім перевезення сипучих матеріалів, часто використовують для вигрузки матеріалів при влаштуванні узбіч; 
  • 2 тягачі MAN TGX для перевезення напівпричепів та тралів; 
  • 6 потужних кранів-маніпуляторів, які витримують навантаження до 9,6 тон, для виконання вантажно-розвантажувальних робіт; 
  • 1 бетонозмішувач на базі MAN з барабанною установкою Liebherr;
  • 1 автобус MAN Lion’s Intercity для перевезення співробітників між містами та регіонами. Його переваги — кондиціонування, ремені безпеки на кожному сидінні, мінімальний рівень шуму у салоні.
Фото: Автострада
Фото: Автострада

Як бачимо, Автострада віддала перевагу техніці MAN.

З початку року це вже понад 600 одиниць, які доповнили двохтисячний парк машин для дорожнього будівництва. 

Фото: Автострада

Нові автівки вже виїхали на будівництво українських доріг, адже дорожньо-будівельний сезон у розпалі. Зараз в роботі Автостради понад 800 км автошляхів, а також 40+мостів.