«Профпереробка» обрала сміттєвози Volvo FM

«Профпереробка» обрала сміттєвози Volvo FM

Обрані товариством автомобілі характеризуються високою маневреністю, що досягається завдяки пневмогідрокерованій підйомній задній осі, яка особливо необхідна в умовах міського трафіку та щільного паркування транспортних засобів на прибудинкових територіях. Кабіни Volvo FM характеризуються найкращою оглядовістю у своєму класі, також встановлені додаткові поворотні фари, що сприяє кращій безпеці.

Шасі Volvo FM оснащені спецобладнанням HIDRO-MAK для збору та вивезення побутових твердих відходів. На спецобладнанні сміттєвоза встановлені герметичні баки для збору фільтрату, вивантаження яких проходить одночасно з вивантаженням сміття. Бункери оснащені спеціальними герметичними ущільнювачами, які запобігають витіканню фільтрату назовні під час пресування сміття.

Компанія Профпереробка обрала сервісний контракт Volvo Blue Service Contract терміном на 4 роки, яка сприяє ефективнішому плануванню часу технічного обслуговування та уникненню позапланових простоїв, що критично важливо для техніки, яка працює цілодобово.