Як створюються вантажівки RENAULT TRUCKS. Онлайн екскурсія на завод

Як створюються вантажівки RENAULT TRUCKS. Онлайн екскурсія на завод

Нещодавно Renault Trucks вирішив поділитися з широким загалом тим, що відбувається за лаштунками процесу створення вантажівок, і запропонував долучитися через свою корпоративну інтернет-сторінку до віртуальної екскурсії на автоскладальний завод у Бург-ан-Бресс.

З 1894 року штаб-квартира і заводи компанії Renault Trucks розташовані у Франції – там виробник розробляє та збирає всі середньо- та великотоннажні вантажівки. 

Національний французький виробник, який є наступником Berliet, має чотири виробничі майданчики у Франції, розташовані в містах Ліон, Бленвіль-сюр-Орн, Лімож та Бург-ан-Бресс.

Наразі компанія Renault Trucks має намір представити закулісний погляд на те, як створюється вантажівка. Виробник практично відкриває двері свого заводу в Бург-ан-Брессі, який є флагманом французької промисловості – там виготовляють вантажівки важкого модельного ряду для перевезень на великі відстані та для будівельних робіт.

Цей тур можна безкоштовно відвідати на корпоративній інтернет-сторінці Renault Trucks. 

© Renault Trucks

360 градусів занурення на складальній лінії 

© Renault Trucks

Екскурсія надає відвідувачам можливість ознайомитися в інтерактивному режимі з різними етапами складання вантажівки. Занурення у процес відбувається повністю, оскільки відвідувачі мають 360-градусний огляд лінії в русі, де оператори працюють вручну, використовуючи ергономічні інструменти і пристосування. Цей досвід є унікальним, тому що кожна вантажівка виготовляється на замовлення відповідно до конкретних вимог замовника.

Відвідувачам пропонуються аудіокоментарі французькою або англійською мовами по кожному з 13-ти ключових етапів виробництва вантажівки. Крім того, для подальшого ознайомлення із заводом доступні додаткові матеріали, включаючи інтерв’ю з операторами і технічними спеціалістами, які працюють на лінії.


Завод у Бург-ан-Бресс у цифрах:

  • Складання однієї вантажівки займає 4,5 години. 
  • Кожні 8 хвилин з конвеєра сходить одна вантажівка. 
  • Для складання однієї вантажівки потрібно 3 кілометри шлангів та електричних кабелів і 6500 гвинтів. 
  • Довжина складальної лінії на заводі у Бург-ан-Бресс становить 500 метрів. 
  • Завод у Бург-ан-Бресс займає площу 117 гектарів, на ньому працюють 1350 осіб.