Укрпошта поповнила свій автопарк 18 вантажівками IVECO

Укрпошта поповнила свій автопарк 18 вантажівками IVECO

Укрпошта закупила авто у рамках програми розширення та оновлення автопарку. Нові машини обслуговуватимуть маршрути з Києва, Львову та Дніпра. Сума контракту склала 44,5 млн грн.

Серед 6 компаній-учасників тендеру на закупівлю вантажівок одинадцятитонників переможницею стала компанія ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» з моделлю IVECO EuroCargo. Загальна вартість автівок з урахуванням обслуговування (по досягненню 360 тис. км) склала 1,3 млн євро з ПДВ, що на понад 100 тис. євро дешевше, ніж середня запропонована ціна. 

18 одиниць абсолютно нових вантажівок IVECO EuroСargo ML180E25P із промтоварними фургонами та гідробортами. Виробник фургонів — Завод спецтехніки Техкомплект.

Фото: Укрпошта

Внутрішній об’єм фургона складає 42 м3. Стіни й дах фургона зроблені з сендвіч-панелей. Зовнішня і внутрішня сторони стінок, дверей і даху фургона зроблені з пластику. Передня і бічні стінки фургона посилені для запобігання їх деформації контейнерами. Підлога виготовлена з бакелітової фанери. Гідроборти марки DHOLLANDIA.

Фото: Техкомплект

Вантажівки 2021 року мають спальну двомісну кабіну, GPS, двигун потужністю 252 к. с. та об’ємом 6 л. Така комплектація допомагає швидко та комфортно долати великі відстані з повною завантаженістю.

Фото: Техкомплект

Для закупівлі авто Укрпошта використала модель фінансового лізингу, яку вже застосувала минулого року. Для визначення компанії-лізингодавця було оголошено тендер і серед трьох претендентів перемогла компанія ОТП ЛІЗИНГ, що запропонувала найвигідніший контракт на 3 роки.

Фото: АМАКО УКРАЇНА

Минулого року Укрпошта закупила близько 700 авто, а цього запланована майже втричі більша закупка – 1920 авто для оновлення автопарку (70 авто) та запуску пересувних відділень (1850 авто). Так, за 5 років компанія оновила майже половину свого автопарку.