Укрпошта закупила 1860 новеньких авто для пересувних відділень

Укрпошта закупила 1860 новеньких авто для пересувних відділень

25 березня національний поштовий оператор «Укрпошта» та переможець тендеру компанія VIDI підписали договір на закупівлю 1860 авто Citroen Berlingo L2 Worker для пересувних поштових відділень.

Це стало можливим завдяки залученню кредиту ЄБРР на 33 млн євро. До кінця 2021 року нові авто курсуватимуть країною у рамках проєкту «Пересувні відділення» у складі 2500 мобільних поштових відділень. Загальна вартість закупівлі, куди включена гарантія на 5 років та ремонт і техобслуговування авто на 150 тис. км за принципом «full-service» — 1,3 млрд грн.

Нові автівки будуть вироблятися на заводах групи Stellantis. А ТОВ «Пежо Сітроен Україна» імпортуватиме їх в Україну з Італії.

Перші машини Укрпошта очікує отримати вже наприкінці цього літа.

Проєкт «Пересувне відділення» вже реалізовано у 7 областях України: Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській. Жителі маленьких сіл та хуторів мають доступ до повного спектра послуг Укрпошти у точці присутності (приміщенні, де надає послуги начальник відділення або листоноша села) або пересувному відділенні, яке приїжджає безпосередньо до їхніх дворів та домівок.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Довідка: Основні напрямки діяльності Групи компаній VIDI: автомобільний, логістичний, мотобізнес. Автомобільний напрям VIDI офіційно представляє інтереси 15 брендів: Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Honda, Mazda, Ford, Citroёn, Peugeot, Subaru, Suzuki, Jaguar, Land Rover / Range Rover, Volvo, Yamaha.