Укрпошта у 2021 році планує поповнити свій автопарк майже двома тисячами автомобілями

Укрпошта у 2021 році планує поповнити свій автопарк майже двома тисячами автомобілями

Національний оператор поштового зв’язку оголосив тендер на закупку 1850 автомобілів в рамках проєкту «Пересувні відділення».

Техніка буде закуповуватись за кредитні кошти Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. На розбудову інфраструктури банк виділив 63 млн євро.

Автомобілі мають бути поставлені до кінця 2021 року і будуть використовуватись для забезпечення поштовими послугами жителів 11 млн сіл з населенням до 2 тис. осіб.

«Ми сподіваємось отримати пропозиції від усіх відомих виробників машин такого формату та обрати варіант, який повністю відповідає технічним вимогам та зможе запропонувати весь спектр робіт з обслуговування за найкращою ціною», — зазначив Олександр Наход, заступник генерального директора з закупівель Укрпошти.

Перша поставка машин планується на червень.

Основні вимоги до пропозиції: наявність робочої зони, сейфу, GPS, відеореєстратору тощо, а також гарантія на авто та технічне обслуговування у 17 областях.

Нагадаємо, що у 2020 році Укрпошта закупила 500 автомобілів Fiat Doblo Maxi для пересувних відділень вартістю майже 8,5 млн євро. Всі закуплені автівки вже працюють на поштових маршрутах.