Samsung показав свою версію автомобіля майбутнього — Digital Cockpit

Samsung показав свою версію автомобіля майбутнього — Digital Cockpit

Корейська компанія, на виставці CES 2021 презентувала власний концепт електрокара майбутнього — Digital Cockpit 2021. Як і концепт автомобіля MINI Vision Urbanaut, Samsung створив автомобіль не просто для пересування із точки А в точку Б, а місце, де можна із задоволенням проводити час, працювати або відпочивати.

© SAMSUNG

Автомобіль має декілька дисплеїв. Основний панорамний 49-дюймовий QLED-дисплей, у поєднанні зі звуковою системою перетворює автомобіль в універсальний простір, де можна насолоджуватися музикою, відеоіграми, та навіть займатися монтажем відзнятого відео.

Основний панорамний 49-дюймовий QLED-дисплей © SAMSUNG

У центрі керма Digital Cockpit має додатковий 8,8-дюймовий сенсорний екран за допомогою якого водій може управляти функціями автомобіля, контролювати гучність, відкривати меню, подавати звуковий сигнал. Кермо можна використовуватися як геймпад.

У центрі керма 8,8-дюймовий сенсорний екран. © SAMSUNG

На місцях пасажирів, на центральному підлокітнику, встановлена сенсорна панель, за допомогою якої пасажири можуть простими жестами керувати навколишнім середовищем та різноманітними функціями.

Сенсорна панель на пасажирських місцях. © SAMSUNG

Для повного занурення у розваги, у підголовниках кожного сидіння встановлені динаміки. 

Автомобіль оснащено програмним забезпеченням для піклування за здоров’ям Automotive Samsung Health. Система аналізує стан здоров’я водія та пасажирів перед посадкою. Вона також здатна контролювати рівень стресу пасажирів, регулюючи освітлення, запах, музику — щоб допомогти їм розслабитись. До того ж програма на основі аналізу режиму сну водія та руху його повік, може йому допомогти не заснути та бути пильним на дорозі.

Automotive Samsung Health. © SAMSUNG

Під час руху на головний екран виводиться необхідна інформація з камер, що встановлені по всьому периметру автомобіля, а також інші повідомлення про різноманітні технічні показники, навігація, погодні умови та інше. В автомобілі попіклувались і про пішоходів — передбачена взаємодія з ними щодо інформування про безпечність пересування.

Передбачена взаємодія з пішоходами щодо інформування про безпечність пересування © SAMSUNG

В основі системи Digital Cockpit 2021 лежить платформа, яка здатна  працювати і з Linux і з Android. Апаратна частина розроблена на базі 8-ядерного процесора Exynos Auto V9.

<