Чи прийдуть на зміну маршруткам сучасні автобуси?

Чи прийдуть на зміну маршруткам сучасні автобуси?

За повідомленням у ФБ міністра інфраструктури України пана Криклія, зроблено перший крок у справі заміни старого автомобільного пасажирського фонду на сучасний та екологічний. 

Чи є привід українцям радіти, покаже час. 

А наразі у ВРУ зареєстровано законопроєкт, що передбачає значні зміни у пасажироперевезеннях. Його мета — завершити еру старих маршруток на дорогах країни, встановити нові вимоги для перевізників щодо якості надання послуг у міському транспорті. 

Такий підхід також дасть можливість вимагати від перевізників не тільки обслуговування пасажирів на комфортних автобусах, але й встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати

Владислав Криклій, міністр інфраструктури

Старі та розвалені автобуси мають залишитися у минулому. В. Криклій: «Ми взагалі міняємо підхід та пропонуємо замість не завжди прозорих конкурсів на маршрути почати закуповувати транспортну послугу через ProZorro. Це відкрита та прозора конкуренція, а конкуренція завжди підвищує якість. Такий підхід також дасть можливість вимагати від перевізників не тільки обслуговування пасажирів на комфортних автобусах, але й встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати».

Про такі плани заявляла і попередня влада, але конкретних кроків у реалізації проєктів не було зроблено. Сподіваємося, що нинішні заяви не залишаться на стадії розробок та погоджень.