Hyundai Motor представила концепт SEVEN — позашляховик бренду IONIQ

Hyundai Motor представила концепт SEVEN — позашляховик бренду IONIQ

SEVEN відкриває нову сторінку бренду IONIQ, демонструючи футуристичний електромобіль на батареях (BEV) від Hyundai. 

Hyundai Motor Company на автосалоні AutoMobility у Лос-Анджелесі представила SEVEN, новий концепт спортивного електричного кросовера. 

За словами президента і генерального директора Hyundai Motor у Північній Америці Хосе Муньоса, концепт SEVEN уособлює творче бачення компанії та прогрес у технологічному розвитку електрифікованої мобільності. Інноваційний інтер’єр автомобіля, екологічний двигун, просунуті технології безпеки та зручності відкривають захопливе майбутнє для водіїв кросоверів Hyundai. 

SEVEN побудований на спеціальній, розробленій для електромобілів, платформі Electric-Global Modular (E-GMP). Довга колісна база та плоска підлога якої дозволяють створити абсолютно новий клас автомобіля.

SEVEN має чистий аеродинамічний силует, який суперечить сформованим очікуванням від типових кросоверів. Низький передній край капоту, обтічний вигин даху та подовжена колісна база демонструє нам відхід від типових екстер’єрів, що притаманні кросоверам з двигунами внутрішнього згорання. 

Динамічності концепткару додають колеса з інтегрованими рухомими повітрозабірниками, які відкриваються або закриваються залежно від вимог до охолодження гальм та умов низького опору.

SEVEN легко впізнати навіть глибокої ночі завдяки фірмовим фарам Parametric Pixel, які вже стали візитівкою бренду IONIQ. Parametric Pixel є втіленням успішного дизайнерського проєкту з поєднання цифрового та аналогового стилів, і свідченням того, що в автомобілі врахована кожна деталь до останнього пікселя.

Комфортний інтер’єр преміумкласу у стилі лаунж

Пріоритетом дизайну інтер’єру SEVEN є інновації в просторі, що пропонують автовласникам більше свободи, ніж будь-коли раніше. Завдяки інноваційному рішенню розташування коліс, вдалося збільшити колісну базу до 3,2 метра.

Рівна підлога дозволила Hyundai Motor впроваджувати альтернативні розташуванню у ряд сидінь варіанти, створивши більш мобільне компонування салону. Відсутність бічних стійок забезпечує просторий та зручний вхід до салону, потрапивши до якого ви відчуєте абсолютно новий вимір автомобільного простору. Обтічна лінія даху, довга колісна база та плоска підлога, що тягнеться до третього ряду, дозволяють досягнути найвищої якості інтер’єру.

У SEVEN, Hyundai втілює своє бачення автономної мобільності. Сидіння водія оснащене висувним джойстиком управління, який можна прибрати, якщо автомобіль стоїть. Коли не має необхідності використовувати обладнання для водіння, внутрішній простір можна реорганізувати на власний смак, створивши за допомогою інтегрованих у салон дисплеїв приємну лаунж атмосферу.

Розташування сидінь відрізняється від звичайних кросоверів, адже оснащено рухомими кріслами та фігурним сидінням диванного типу. Розташування сидінь можна налаштовувати в залежності від типу водіння або для автономного режиму керування.

Рухома центральна консоль «Universal Island» інтегрує в собі багатофункціональний графічний інтерфейс користувача «Smart Hub». Передні крісла, центральна консоль «Smart Hub» та задні крісла при трансформації створюють унікальний приємний простір, у якому автовласники можуть якісно провести час на самоті чи у компанії.

Завершує композицію приємне сяйво ліхтарів, що інтегровані у двері автомобіля. У дорозі ж вас завжди зможе підбадьорити прохолодний напій з вмонтованого мініхолодильника, а спеціальний модуль, дозволяє освіжити взуття водія та пасажирів.

У дах автомобіля вбудований панорамний дисплей, який не тільки транслює різноманітний контент відповідно до вподобань пасажирів, але й змінює загальну атмосферу інтер’єру, забезпечуючи високий рівень розслаблення та задоволення під час подорожі.

Екологічно дружнє середовище пересування

Кузов SEVEN покритий біофарбою, а елементи салону зроблені виключно з перероблених та екологічно чистих матеріалів. Мініральні клеї, килимки з бамбукового дерева, біосмоли, фарби інтер’єру вироблені на відновлювальних джерелах енергії, що значно зменшує викиди у повітря під час виробництва. Широке використання міді та гігієнічно обробленої тканини з перевіреними антибактеріальними функціями гарантує, що всі поверхні всередині SEVEN завжди залишаються чистими.

Потужна продуктивність з запасом ходу до 500 км.

Завдяки універсальній платформі E-GMP, SEVEN зможе забезпечити чудовий запас ходу та надшвидку зарядку. Відповідно до наявних технологій із зарядним пристроєм на 350 кВт, SEVEN здатний заряджатись від 10 до 80 відсотків приблизно за 20 хвилин. На сьогодні ще ведеться робота, щоб збільшити запас ходу більш ніж 500 км.

Споглядати концепт можна на стенді Hyundai Motor з 19 по 28 листопада. На автосалоні також будуть представлені інші провідні продукти компанії: IONIQ 5 (що виходить на ринок США) та першу у світі вантажівку з силовою установкою на водневих паливних елементах XCIENT.