IVECO виконує замовлення Amazon на постачання 1064 газових вантажівок S-WAY

IVECO виконує замовлення Amazon на постачання 1064 газових вантажівок S-WAY

Компанія IVECO повідомила, що вже відбулася передача першої партії з 216 одиниць IVECO S-WAY CNG (стиснений природний газ), які будуть експлуатуватися в Європі. 848 вантажівок замовник отримає у 2022 році. 

Всі ці автомобілі оснащені сучасними двигунами FPT Industrial Cursor 13 Natural Gas, 1052-літровими ємкостями для CNG, що дадуть запас ходу до 620 км.

Фото: Iveco UK | Twitter

848 одиниць, замовлених для постачання у 2022 році, матимуть IVECO Driver Pal — новітній бортовий голосовий помічник із функціями Amazon Alexa.

Фото: Iveco UK | Twitter

Герріт Маркс, головний виконавчий директор IVECO GROUP, повідомив: «Ми були піонерами технології газового двигуна протягом 25 років, розробляючи рішення, які дозволяють операторам робити значне скорочення шкідливих викидів в атмосферу вже сьогодні. Співпраця з такими світовими лідерами як Amazon, є свідчення надійних можливостей наших інноваційних продуктів і нашої непохитної відданості галузевій меті — декарбонізації транспорту до 2050 року. IVECO GROUP продовжуватиме лідирувати у технології виготовлення двигунів внутрішнього згоряння, що працюють на відновлюваному паливі, це вже єдине життєздатне рішення доступне на ринку в широкому масштабі для зменшення викидів. Не забуваймо про те, що вантажівка на CNG працює за допомогою біометану і дозволяє скоротити викиди CO2 до 95%, що ефективно сприяє процесу декарбонізації».