Дизайнери PEUGEOT Design Lab та WHIRLPOOL створили фудтрак Whirlpool Experience Tour

Дизайнери PEUGEOT Design Lab та WHIRLPOOL створили фудтрак Whirlpool Experience Tour

В основу фудтраку Whirlpool Experience Tour покладено довгобазну версію PEUGEOT EXPERT, переобладнану компанією BCC. 

Цей компактний (5,30 м), зручний, маневрений та невисокий (всього 1,9 м) фургон може легко розміститися практично на будь-якій автомобільній парковці. Додатковий причіп, пофарбований у той самий колір, що й сам фудтрак, оснащений холодильником та аксесуарами. Сонячні батареї живлять холодильник, а генератор забезпечує працездатність іншої техніки.

Фото: Stellantis

Whirlpool Experience Tour успішно вже завершив свій перший сезон-2021 у Франції, відвідавши 20 міст для участі у 72 тренінгах для більш ніж 500 продавців. Початок другого сезону програми намічено на квітень 2022 року. Бренд планує замовити додаткові зразки для роботи у своїх європейських мережах — в Італії, Польщі та Великій Британії.

Фото: Stellantis

Унікальний концепт Whirlpool Experience Tour призначений для демонстрації нових пароконвектоматів W6 та W7 співробітникам відділів продажу. Дизайнери PEUGEOT Design Lab та WHIRLPOOL, що створили фудтрак, приділили ключову увагу інтересам клієнтів, які надають перевагу преміальному дизайну та комфортній робочій зоні. 

Фото: Stellantis

Так, бічні частини кузова зовні повністю відкриваються, утворюючи дві великі робочі зони. Раковина та плита знаходяться на ідеальній для шеф-кухаря висоті, а місця для зберігання та дві парові шафи розташовуються в безпосередній близькості від кухаря. Вбудований навіс забезпечує захист від негоди. 

Фото: Stellantis

У задній частині фудтрака знаходиться мультимедійна система зі звуковою панеллю та великим екраном, що служить для демонстрації параметрів духових шаф.

Фото: Stellantis

Робочі поверхні і фронтальні панелі фудтраку виготовлені з італійської кераміки з антибактеріальною поверхнею, що легко відмивається і перешкоджає утворенню запахів. Духові шафи WHIRLPOOL з колекції W відрізняються мінімалістичною естетикою та сучасною, продуманою ергономікою. Матові сталеві поверхні поєднуються з екранами та сенсорними панелями 

Фото: Stellantis

Дизайн останніх розробок PEUGEOT характеризується чіткими лініями, різкими гранями та характерною графікою ліхтарів у вигляді трьох пазурів лева, тоді як салон з фірмовою концепцією організації водійського місця i-Cockpit® дозволяє відчути максимальне задоволення від водіння.

Фото: Stellantis

PEUGEOT і WHIRLPOOL є передовими компаніями широкого профілю та мають схоже позиціонування. Головне для обох брендів — не лише ефективність та економічність, але також і соціальна та екологічна відповідальність.