Polestar запускає концепт електромобіля в серійне виробництво під назвою Polestar 6

Polestar запускає концепт електромобіля в серійне виробництво під назвою Polestar 6

Polestar, шведська компанія з виробництва електромобілів, планує запустити в серійне виробництво концепт електричного родстера Polestar. Очікується, що серійний автомобіль з’явиться у 2026 році під назвою Polestar 6.

«Завдяки приголомшливому відгуку споживачів і преси ми вирішили запустити цей приголомшливий родстер у виробництво, і я дуже радий втілити його в життя», — каже Томас Інгенлат, генеральний директор Polestar.

Концепт електричного родстера, представлений у березні в Лос-Анджелесі як Polestar O₂, демонструє бачення бренду майбутніх спортивних автомобілів.

Кабріолет із жорстким верхом буде побудований на спеціальній алюмінієвій платформі Polestar.

Розроблений власними силами, він буде оснащений високопродуктивною 800-вольтовою електричною архітектурою, уже підтвердженою для Polestar 5. Вона включає потужність до 650 кВт (884 к.с.) і 900 Нм від двомоторної трансмісії, цільовий час розгону 0–100 км/год — 3,2 секунди та максимальну швидкість 250 км/год.

На честь запуску планується випустити 500 екземплярів спеціальної версії «LA Concept» — «Polestar 6 LA Concept edition». Вони відрізнятимуться унікальною зовнішністю кольору «Sky», світлим шкіряним салоном та унікальними 21-дюймовими колесами оригінального концепту Polestar O₂.

Подальші технічні подробиці та підтвердження специфікацій будуть опубліковані в міру того, як серійний автомобіль втілюватиметься в життя.