Слідами Renault: нове покоління DAF XG і XG⁺ з’явилося в комп'ютерній грі ETS 2

Слідами Renault: нове покоління DAF XG і XG⁺ з’явилося в комп'ютерній грі ETS 2

Компанії DAF Trucks і SCS Software об’єднали зусилля, щоб додати нове покоління DAF XG і XG⁺ в популярну комп’ютерну гру Euro Truck Simulator 2. Це дозволяє управляти новою серією вантажівок вже сьогодні віртуально. Серійне виробництво реальних автомобілів DAF нового покоління почнеться в жовтні 2021 року.

Це вже другий виробник, що представив нові вантажівки спочатку віртуально у грі, а вже потім у реальному житті. Ми нещодавно публікували серію статей про те, що Renault Trucks представила оновлені вантажівки серії T в грі Euro Truck Simulator 2. Тепер і DAF скористався такою можливістю.

Фото: DAF Truck

DAF — перший виробник, який створив лінійку вантажівок, яка використовує переваги нових європейських норм за масою і габаритами. Нові XF, XG та XG + пропонують найвищу якість, поліпшену на 10% паливну економічність, повний набір засобів пасивної й активної безпеки та новий рівень розкоші в дизайні вантажівок.

Фото: DAF Truck

Виробництво нового покоління DAF почнеться в жовтні. Однак за допомогою комп’ютерної гри Euro Truck Simulator 2  вже зараз можна покерувати новинками.

Фото: DAF Truck

Euro Truck Simulator є грою компанії SCS Software і доступна на платформі Steam.