Безпілотний автомобіль Amazon Zoox був помічений на вулицях Сан-Франциско

Безпілотний автомобіль Amazon Zoox був помічений на вулицях Сан-Франциско

Перший безпілотний автомобіль від Zoox, компанії, яку Amazon придбала за 1,2 мільярда доларів на початку цього року, був помічений напередодні офіційної презентації, яка відбудеться 14 грудня.

На фото, які спочатку були опубліковані на Reddit, а потім у Twitter, зображений безпілотник біля готелю Fairmont у Сан-Франциско.

Компанія Zoox, одна із тих, що не ховає свої прототипи. Дійсно, завдяки цим зображенням ми нарешті отримуємо підтвердження того, як буде виглядати його кузов.

Що також зрозуміло, це те, що він буде мати двері в стилі автобуса збоку посередині автомобіля, що дозволить пасажирам легко піднятися на борт і висадитися.

Зважаючи на це, також здається, що всі пасажирські сидіння будуть спрямовані один на одного, орієнтовані на середину автомобіля. Очевидно, що місця для водія немає, бо, будучи самокерованим автомобілем, він йому не потрібен.


Вам сподобається: В Канаді запустили безпілотні автобуси


На початку цього року гігант інтернет-торгівлі Amazon придбав Zoox за 1,2 мільярда доларів, що є найбільшим поглинанням в галузі безпілотних технологій та одним з найбільших придбань компанії.

Тестування прототипів Zoox © Steve Jurvetson – via Flickr

Тоді було незрозуміло, що Amazon збирається робити із Zoox. Інтернет-магазин вже володіє кількома робототехнічними компаніями та компаніями автономних транспортних засобів, які розробили роботів для складів компанії.

Amazon заявила, що хоче допомогти Zoox здійснити свою мрію, але рідко такі придбання трапляються лише для того, щоб допомогти.