В Україні відкрито новий завод із виробництва автоцистерн

В Україні відкрито новий завод із виробництва автоцистерн

В Івано-Франківську на території індустріального парку «Аркан» запрацював завод Barrel Dash. 7 грудня відбулося урочисте відкриття виробництва автоцистерн.

На сьогодні на заводі вже налагоджено виробництво і перший автомобільний напівпричіп-цистерна уже переданий клієнту — бітумному трейдеру Sunrise Logistics.

За словами генерального директора Barrel Dash Назара Дякова, з імпортного в автоцистернах будуть тільки елементи ходової, які не виробляються в Україні, — підвіска, осі й пневматика гальм.

«Осі й підвіски ми будемо закуповувати у німецьких компаній BPV та SAF. Це світові лідери, і вони надають серйозну гарантію на ходові агрегати. У американського виробника Wabco ми закуповуємо пневматичні системи гальм», — розповів заступник директора Barrel Dash Володимир Літинський.

На цей час потужності заводу дозволяють випускати до 10 автоцистерн у місяць.

«Це стартовий майданчик. Надалі ми плануємо розширюватися. До яких розмірів? Мінімум удвічі», — розповів Літинський.

Площа цеху заводу Barrel Dash становить понад 3,5 тисячі квадратних метрів. Там розташовані фарбувальна і дробоструминна (очищає метал від нагару після виплавки) камери, обладнання автоматичного зварювання виробництва шведської компанії ESAB, токарне відділення, 5 зварювальних апаратів австрійської компанії Fronius та інше спеціалізоване обладнання.

Лінійка продукції заводу представлена ​​напівпричепами-цистернами — бензовозами, бітумовозами, олієвозами, аміаковозами, а також нафтопаливними резервуарами й газовим обладнанням.