Місто Ковентрі (Британія) збудують аеропорт для авто, що літають

Місто Ковентрі (Британія) збудують аеропорт для авто, що літають

Urban-AirPort – це футуристичний британський стартап, що виграв грант в урядовій програмі щодо розробки летючих авто. Компанія отримала фінансування у розмірі 1,2 мільйона фунтів стерлінгів для встановлення аеропорту в самому центрі міста.

У листопаді 2021-ого жителі та туристи міста Ковентрі зможуть  побачити, як виглядатиме аеропорт для летючих машин. Запрацює аеропорт у 2028 році. До того часу має з’явитися потужна інфраструктура, яка буде обслуговувати наступне покоління електричних та автономних летючих транспортних засобів. 

Директор Urban-Air Port вважає, що наразі інфраструктура для летючих автомобілів повністю відсутня, хоча розробки самих машин активно ведуться: «Ви ж не можете вийти з потяга або сісти на потяг без залізничної станції. Саме тому розробка інфраструктури є такою важливою». 

Над створенням летючих авто наразі працюють такі гіганти  як Boeing, Hyundai та Porsche. Так, компанія Hyundai заявила, що протягом кількох найближчих років планує створити літальний апарат eVTOL, який працюватиме на електричній енергії при польоті, зльоті та посадці по вертикалі. Винахід планують використовувати для транспортування техніки та людей.