Daymak Spiritus — перший автомобіль для майнінгу криптовалюти

Daymak Spiritus — перший автомобіль для майнінгу криптовалюти

Канадська компанія Daymak анонсувала появу триколісного автомобіля Spiritus, який належить до класу Light Electric Vehicles (LEV) і може майнити криптовалюту.

У попередніх замовленнях менш ніж за 60 днів надійшло 350 мільйонів доларів.

Компанія Daymak Inc., піонер у виробництві персональних легких електромобілів (LEV), оголосила, що в її майбутньому електричному автомобілі Spiritus буде вбудована криптовалютна інфраструктура Daymak Nebula. Spiritus, який буде випущений у 2023 році, — це електричний автомобіль із серії Daymak Avvenire, що охоплює широку лінійку, електричних велосипедів, електромобілів, включаючи автомобілі, здатні піднятися у повітря.

The Spiritus © Daymak, Inc

На сьогодні Daymak приймає платежі попереднього замовлення Spiritus у безлічі криптовалют, включаючи Doge, Ethereum, Cardano та Bitcoin.

Електрокар першим на ринку отримає криптовалютну екосистему Daymak Nebula, яка дозволить видобувати цифрові гроші, поки автомобіль буде припаркований. Очікується, що вбудована ферма дозволить майнити різні криптовалюти починаючи з Біткоїнів, закінчуючи Doge — улюбленої валюти Ілона Маска.

The Spiritus © Daymak, Inc

Кожен автомобіль буде виступати окремим вузлом з вбудованим гаманцем і потрапить в руки до покупця повністю налаштованим для роботи. Це означає, що всередині розташується потужний графічний чіп або процесор. 

Важливим аспектом майнінгу на новому автомобілі стане його екологічність. Оскільки Spiritus — це електрокар, отримані монети виявляться чистими, не залишили вуглецевого сліду.

The Spiritus © Daymak, Inc

«Автомобіль Spiritus призначений для тих, хто хоче більше у житті, і ми прагнемо, щоб наші клієнти були на крок попереду. Ми передбачаємо майбутнє, коли плата за дороги, парковка та замовлення буде відбуватися безпосередньо на льоту криптовалютою. Ваші рахунки в Інтернеті та ваші банківські операції можна оплачувати криптовалютою за допомогою тієї ж програмної платформи. І хоча більшість транспортних засобів знецінюються, коли вони стоять у вашому гаражі, Nebula Miner зароблятиме вам гроші, поки ваш Spiritus буде припаркований», — заявив Aldo Baiocchi, президент Daymak.

The Spiritus © Daymak, Inc

Випуск Spiritus очікується у 2023 році. Згідно з офіційними даними, серія автомобілів Daymak Avvenire зібрала попередніх замовлень на $ 350 мільйонів за 60 днів.

Довідка:

Daymak, Inc, заснована у 2002 році зі штаб-квартирою в Торонто, є піонером у виробництві персональних легких електромобілів (LEV). Daymak має глобальну дистриб’юторську мережу світового класу, що включає 150 дилерів та роздрібних торговців, таких як Walmart, Costco та Best Buy. Daymak реалізувала понад 100 000 автомобілів, і відомий своїми передовими проектами, такими як перший у світі повністю бездротовий електричний велосипед та перший позашляховий електровелосипед на сонячній енергії.