Збройні сили Бельгії отримали перші військові вантажівки DAF CF

Збройні сили Бельгії отримали перші військові вантажівки DAF CF

Майже 900 повнопривідних автомобілів будуть поставлені до 2025 року.

Компанія DAF Trucks передала перші військові автомобілі із загальної кількості 879 вантажівок Збройним силам Бельгії.

Генерал-майор Тьєррі Ессер та генерал-лейтенант Фредерік Гетінк отримали ключі від вантажівок від президента DAF Trucks Харальда Зайделя. Передача відбулася на заводі DAF у місті Вестерло, Бельгія.

Замовлення бельгійських збройних сил включає 636 2-вісних вантажівок із колісною формулою 4х4 для загальних транспортних цілей та 243 4-и вісні вантажівки з колісною формулою 8х8 для специфічних завдань (самоскиди, контейнерні перевезення та завдання, де потрібні крани-маніпулятори).

Сорок відсотків автомобілів оснащені броньованими кабінами, які забезпечують високий рівень захисту водія та пасажирів під час бойових дій.

Повним ходом йде підготовка до поставки перших 150 важких автомобілів до бельгійської армії (моторизована бригада та полк спеціального призначення) та медичного компонента Збройних сил Бельгії.

Позашляхові характеристики

Компанія DAF тісно співпрацює із чеською компанією TATRA TRUCKS над створенням військових вантажівок CF Military. Ці вантажівки мають унікальну конструкцію шасі з повнопривідною трансмісією та центральною несучою трубою з незалежною підвіскою коліс. Незалежна підвіска, унікальне шасі TATRA та центральна система підкачки шин забезпечують гарну прохідність та комфортне водіння, навіть у найскладніших умовах бездоріжжя.

Вантажівки оснащуються 10,8-літровим двигуном PACCAR MX–11 (4×4) або 12,9-літровим PACCAR MX–13 (8×8), потужністю 300 кВт/410 к.с. та 340 кВт/460 к.с. відповідно. Зменшена висота є ще однією важливою перевагою військової вантажівки CF Military. Загальна висота автомобіля ніколи не перевищує чотирьох метрів, навіть при перевезенні 20-футових морських контейнерів.

Кабіни «Зроблено в Бельгії»

Неброньовані кабіни для вантажівок CF Military від початку до кінця виробляються на заводі DAF у Вестерло. Інтер’єри для сучасних захищених кабін, які постачає компанія TATRA DEFENCE VEHICLES, також виготовляються у Вестерло. Органи управління в обох типах кабін однакові, що дозволяє водіям легко пересідати з одного типу машини на інший.

«Армія повинна мати можливість розраховувати на свою техніку в найбільш вимогливих і складних умовах», — говорить Харальд Зайдель, президент DAF Trucks. «Тому ми надзвичайно пишаємося тим, що бельгійська армія обрала надійність і неперевершені якості наших вантажівок CF Military. Універсальність наших автомобілів свідчить про те, що DAF також пропонує відмінні транспортні рішення для будь-яких військових цілей».