Porsche і Siemens будуть робити в Чилі синтетичне паливо

Porsche і Siemens будуть робити в Чилі синтетичне паливо

Porsche має намір подбати про екологію — для своїх спорткарів компанія створить синтетичне паливо, процес виробництва якого буде безпечний для природи.

Спільний проєкт з виробництва вуглецево-нейтральних синтетичних видів палива (eFuels) реалізують Porsche і Siemens. 

Чилійська енергетична компанія AME спільно з німецькими концернами Porsche та Siemens оголосили про початок проєкту зі створення першої у світі інтегрованої установки з виробництва синтетичного вуглецево-нейтрального палива в промислових масштабах. 

Завод Haru Oni з’явиться в південній частині Чилі, в провінції Магальянес, а його продукція буде використовуватися як всередині країни, так і поставлятися на експорт. Використання відновлюваної енергії (зокрема, вітрової та сонячної) поряд із використанням вуглекислого газу з атмосфери дозволить на виході отримувати водень, синтетичний метанол (e-Methanol) і синтетичний бензин (e-Gasoline), а також синтетичне дизельне паливо (e-Diesel) і синтетичний гас (e-Kerosene).

© Porsche AG

Технологічний цикл нового заводу буде побудований за принципом отримання водню за допомогою електролізера на протонообмінних мембранах, потім водень разом із захопленим вуглекислим газом перетворять на метанол, а його за технологією MTG від ExxonMobil перетворять в бензин.

У 2022 році в Чилі планують отримати близько 130 000 літрів синтетичного палива, наростивши обсяги виробництва до 2024 року приблизно до 55 мільйонів літрів на рік, а до 2026 року — приблизно до 550 мільйонів літрів на рік. Частина отриманого синтетичного палива стане купувати Porsche — ним будуть заправляти заводські перегонні автомобілі, машини фірмових центрів Porsche Experience і дорожні спорткари. 

Партнерами Porsche, Siemens і AME за проєктом Haru Oni також будуть чилійська нафтова компанія ENAP та італійська енергетична компанія Enel. У перспективі синтетичне вуглецево-нейтральне паливо планують використовувати не тільки в автомобільних двигунах, але і в авіації та водному транспорті.