Ford інвестує $2,6 млрд у розширення виробництва на своєму заводі в Туреччині

Ford інвестує $2,6 млрд у розширення виробництва на своєму заводі в Туреччині

Це дасть змогу компанії розпочати там виробництво мікроавтобусів Volkswagen Transporter. Кошти підуть на збільшення річної потужності підприємства до 650 000 автомобілів.

Американський автовиробник Ford оголосив про наміри інвестувати 20,5 млрд турецьких лір ($2,6 млрд) в модернізацію свого заводу з виробництва фургонів Transit в Туреччині.

Спільне підприємство американського Ford та турецького конгломерату Koç Holding в Туреччині, Ford Otosan інвестує у свій завод в Коджаелі, щоб збільшити річну потужність підприємства до 650 000 автомобілів з поточних 440 000 до середини 2026 року. Гроші будуть використані для довгострокових проєктів з випуску комерційних автомобілів наступного покоління.

Як відомо, Ford і VW оголосили про створення промислового альянсу у 2019 році для спільного проєктування і виробництва фургонів, а також інших проєктів.

Компанії заявили, що Ford спроєктує та побудує новий фургон VW Transporter разом з наступним поколінням фургонів Transit Custom, виробництво яких почнеться у 2022 році.