SCANIA представить оновлену лінійку вантажних автомобілів

SCANIA представить оновлену лінійку вантажних автомобілів

Scania повідомляє, що у листопаді 2021 компанія представить оновлену лінійку вантажних автомобілів стандарту Євро 6.

«Враховуючи такі фактори як рекордний попит, недостатня кількість напівпровідників та наближення дати запуску оновленої лінійки, ми вирішили розкрити свої карти зараз», – говорить Александр Власкамп, виконавчий віцепрезидент та керівник відділу продажу та маркетингу Scania.

У першому кварталі 2021 обсяг продажів значно виріс. «Ми з усіх сил намагаємось владнати ситуацію з дефіцитом напівпровідників, від чого потерпає вся галузь. Через це подовжився період поставки техніки та, в окремих випадках, відбуваються відтермінування поставок. До того ж, ми готуємось до важливого запуску оновленого продукту, що стане найбільшим з 2016 року. У такій ситуації ми вирішили, що буде чесно надати своїм потенційним клієнтам краще підґрунтя для ухвалення рішень, коли вони планують придбання своєї наступної Scania та період поставки техніки», – говорить Власкамп.

Scania не розкриває точну дату та повну інформацію про продукт, але обіцяє, що з-поміж іншого, слід очікувати суттєвого вдосконалення у сфері паливної економічності у порівнянні з існуючим модельним рядом та зміни в силовій лінії. 

У клієнтів є можливість, через представників Scania, повідомити про свою зацікавленість у замовленні вантажних автомобілів з оновленої лінійки. Стандартна система замовлень на ці вантажівки не буде відкрита до листопада 2021.

Представляючи нову силову лінію, Scania демонструє своє зобов’язання здійснювати перехід на сталу екологічну систему транспорту відповідно до Паризької угоди. Scania першою серед виробників розробила свою дорожню карту, в якій наміри підтверджені Науково-Обґрунтованими цілями (SBTi).