Укртелеком закупив велику партію Renault Dokker

Укртелеком закупив велику партію Renault Dokker

Компанія Renault в Україні, лідер автомобільного ринку, забезпечила поставку 366 одиниць Renault Dokker для АТ «Укртелеком», найбільшого оператора фіксованого зв’язку та інтернету в Україні.

За словами Даніеля Філіпа, генерального директора АТ “Рено Україна”, в останні місяці вітчизняний автомобільний ринок зростає і бренд Renault продовжує впевнено утримувати на ньому лідируючі позиції. Бренд Renault займає також і 25%* ринку нового легкого комерційного транспорту в Україні. Це майже вдвічі більше, ніж найближчий конкурент. І це означає, що кожен четвертий новий легкий комерційний автомобіль, проданий в Україні, — це автомобіль марки Renault.

Фото: Renault Україна

Нові автомобілі передано на умовах фінансового лізингу від компанії «ОТП-лізинг» в межах трирічної програми оновлення автопарку національного телекомоператора.

Фото: Renault Україна

Комерційні транспортні засоби вже підготовлені для використання у виробничий діяльності оператора, в тому числі: виїздів аварійно-відновлювальних бригад, розгортання волоконно-оптичних мереж, підключення, обслуговування абонентів та інших потреб.

Фото: Renault Україна

*Дані Аuto-Consulting