Компанія Nikola доставила перші акумуляторно-електричні вантажівки Nikola Tre у США

Компанія Nikola доставила перші акумуляторно-електричні вантажівки Nikola Tre у США

Транспортні засоби отримає логістична компанія Total Transportation Services (TSSI), яка обслуговує каліфорнійський порт Лос-Анджелеса та Лонг-Біч. У травні TSSI підписала меморандум про взаєморозуміння з Nikola на постачання загалом 100 вантажівок BEV та FCEV. 

Портова автотранспортна компанія хоче запустити пілотний проєкт із двома вантажівками BEV та двома вантажівками FCEV у першій половині 2022 року. Якщо випробувальні операції будуть відповідати вимогам TSSI і компанія отримає державне фінансування, то замовлення на 30 вантажівок BEV може бути наступного року, а 70 вантажівок FCEV — 2023-ого.

© Nikola

«Nikola зобов’язалася здійснити свої перші поставки Tre BEV у 4 кварталі 2021 року, і для нас велика честь відзначити цю подію з нашим партнером TTSI», — сказав генеральний директор Nikola Марк Рассел, передаючи вантажівки. 

Вік ЛаРоса, президент TTSI, додав, що компанія високо цінує партнерство з Nikola. Виробництво, продуктивність та технічне обслуговування будуть ключем до нашого майбутнього успіху, і ми впевнені, що Нікола досягне успіху на всіх трьох фронтах”. 

© Nikola

Акумуляторно-електричні вантажівки Nikola мають величезний ринковий потенціал. За даними TTSI, від 13000 до 14000 вантажівок заходять до порту Лос-Анджелеса / Лонг-Біч щомісяця, викидаючи близько 2600 тонн оксидів азоту на рік. TTSI має намір вирішити цю проблему, декарбонізуючи свій бізнес, і Nikola стане головним партнером у цьому процесі.

А у Європі пілотним замовником Nikola буде порт Гамбурга, який планує випробувати до 25 вантажівок BEV наступного року.