Підрозділи ДСНС отримали партію новеньких автоцистерн від вітчизняного виробника

Підрозділи ДСНС отримали партію новеньких автоцистерн від вітчизняного виробника

Вчора, 28.12.2021 року, компанія «Пожмашина» передала ДСНС України, останню партію з 6 пожежних автоцистерн на базі шасі МАЗ.

Ця партія є завершальною поставкою великого державного замовлення з розробки та виготовлення 67 одиниць нових пожежних автомобілів.

Фото: Пожмашина

Модель АЦП EN 1846-S-1-6-5000-10/3000-2 розроблена спеціально на замовлення Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Вона призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) та служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.

Машина на повнопривідному шасі з можливістю міжколісного та міжосьового блокування. Призначена як для міст, так і сільскої місцевостей.

Фото: Пожмашина

Особливостями цієї автоцистерни є потужні багатофункціональні лафетні стволи бамперний та стаціонарний, які працюють під час руху автоцистерни, як вперед, так і назад, зменшені габаритні розміри та потужна система подачі сигналів пріоритету.

Фото: Пожмашина

Основні технічні характеристики :

  • базове шасі – МАЗ 53092J
  • двигун – 289 кВт (393 к.с.)
  • запас води – 5 000 л
  • запас піноутворювача – 500 л
  • колісна формула – 4х4.2
Фото: Пожмашина

Як зазначають в компанії «Пожмашина», виконання контракту з розробки та виготовлення великої партії нових пожежних автоцистерн було виконано в стислі терміни — 6 місяців.