OPEL повністю підтримує глобальну стратегію: повна електрифікація модельного ряду завершиться до 2028 року

OPEL повністю підтримує глобальну стратегію: повна електрифікація модельного ряду завершиться до 2028 року

Наразі моделі OPEL Combo Life, OPEL Vivaro Combi та OPEL Zafira Life пропонуються у Європі виключно з електроприводом, починаючи з 2024 року — кожна модель OPEL матиме електрифіковану версію, з 2028 року — в Європі продаватимуться лише електричні легкові автомобілі OPEL. 

Ще один напрям реалізації стратегії електрифікації — це рішення до кінця року продовжити для Німеччини екологічний бонус. Тобто держава і виробники субсидують покупку електромобілів на суму до 9 тис. євро. Схожі програми субсидування покупки електромобілів існують і в інших європейських країнах. Бренд OPEL, дійсно, сфокусований на екологічності: до середини 2022 року буде електрифіковано 11 моделей OPEL, включаючи всю лінійку легких комерційних автомобілів (LCV). 

«Альтернативи електрифікації немає, — заявляє генеральний директор OPEL Уве Хохгешурц. — У майбутньому OPEL отримає ще більше уваги клієнтів завдяки інноваціям, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Ці зміни будуть швидкими: починаючи вже з 2024 року, ми пропонуватимемо електрифіковану версію кожної моделі OPEL без винятку. Іншими словами, наступники Crossland та Insignia також будуть електрифіковані».

Найближчими місяцями нове покоління автомобіля OPEL Astra стане основою кампанії електрифікації. Новинка OPEL Astra надійде до покупців навесні нинішнього року і буде доступна у вигляді гібрида, що підключається (Plug-In Hybrid). У 2023 році модельний ряд доповнить повністю електричний варіант OPEL Astra-e. 

Opel Astra. Фото: Stellantis

Електромобілі OPEL Combo-e Life та OPEL Zafira-e Life вже мають великий успіх на ринку. Вони оснащені електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к. с.) та акумулятором типу «літій-іон» ємністю 50 кВт∙год. Завдяки останньому електромобіль OPEL Combo-e Life забезпечує запас ходу до 280 кілометрів (відповідно до WLTP). При необхідності батарею можна зарядити до 80% номінальної ємності всього за 30 хвилин.

OPEL Combo-e Life. Фото: Stellantis

OPEL Zafira-e Life дає покупцеві можливість вибору з двох типів акумуляторів «літій-іон»: не тільки ємністю 50 кВт∙год (запас ходу до 231 км відповідно до WLTP), але навіть 75 кВт∙год (запас ходу) до 329 кілометрів відповідно до WLTP). 

OPEL Zafira-e Life. Фото: Stellantis

На додаток до повністю електричних версій і гібридів, OPEL вже зараз пропонує автомобілі з паливними елементами, які працюють на водні. Так, модель OPEL Vivaro-e HYDROGEN отримала силовий агрегат на основі паливних осередків у поєднанні з акумуляторною батареєю та електромотором. У результаті повні баки водню та повністю заряджений акумулятор забезпечують запас ходу близько 400 кілометрів (WLTP). 

Opel Vivaro-e HYDROGEN. Фото: Stellantis

Перші випущені екземпляри Opel Vivaro-e HYDROGEN вже розпочнуть свою екологічно чисту роботу в автопарку німецького виробника побутової техніки.