Renault Trucks представляє T Red — нову спеціальну серію вживаних вантажівок

Renault Trucks представляє T Red — нову спеціальну серію вживаних вантажівок

Renault Trucks пропонує нову спеціальну серію вживаних вантажівок: T Red. Мета — продовжити термін служби автомобілів, зберігаючи при цьому навколишнє середовище. 

Модернізація автомобіля до нового стану

Модернізація проводиться командами з центру адаптації вантажівок високого класу Renault Trucks, розташованого в Бур-ан-Бресс. Renault Trucks T Red доступний по всій Європі в сертифікованій мережі Used Trucks by Renault trucks.

З 13-літровим двигуном, розрахованим на пробіг не менше мільйона кілометрів, вживаний тягач Renault Trucks T Red повністю відновлюється командами на заводі вживаних вантажівок. Це операція, для якої виробник заохочує колообіг ресурсів, віддаючи перевагу використанню повторно використаних деталей і компонентів, відновлених на заводі відповідно до суворих промислових процесів.

Оновлення програмного забезпечення двигуна та коробки передач забезпечує паливну ефективність або навіть програмне забезпечення для безпеки (освітлення поворотів, індикатор навантаження або навіть управління стоянковим гальмом). Це дуже вдалий підхід, який дозволяє скоротити викиди CO2, пов’язані з виробництвом нових компонентів, і який демонструє довговічність вантажівок Renault Trucks, створених для того, щоб служити довго.

Преміальне оздоблення та увага до деталей

Renault Trucks T Red виділяється своїм преміальним оздобленням, спеціально розробленим командою дизайнерів виробника. Кузов має градієнт сірого та червоного кольорів, характерний для діамантового бренду. Дизайнери попрацювали над асиметричним дизайном і прикрасили бокові частини автомобіля динамічними графічними лініями, що символізують новий логотип Renault Trucks.

Увага до деталей також відображена всередині автомобіля. Елегантно відтворено колірний код бренду: кермо та сидіння прошиті червоним кольором, а килимки для підлоги оброблені червоним кольором. Вентиляційні кільця на приладовій панелі обведені червоним кольором, а головний екран головного дисплея також виконаний у цьому кольорі. Обрамлення панелі приладів у формі бумеранга та внутрішня частина дверей мають динамічний червоно-сірий візерунок кузова. Над спальним місцем розміщена табличка з назвою, візерунками та кольорами спеціальної серії.

На нову спеціальну серію вживаних вантажівок Renault Trucks T Red надається гарантія на пробіг до 240 000 км або 24 місяців, що забезпечує тривалу експлуатацію з повним спокоєм. Ця гарантія виробника діє в усій мережі Renault Trucks, тобто в понад 1100 сервісних центрах. За певних умов транспортні засоби також можуть скористатися послугою підключеного технічного обслуговування Start & Drive Excellence Predict, яка дозволяє дистанційно передбачати простої та групові зупинки, щоб гарантувати повноцінну роботу впродовж тривалого часу.