Сучасний сміттєвоз АТ-4021 працюватиме в Миколаївської області

Сучасний сміттєвоз АТ-4021 працюватиме в Миколаївської області

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив до Миколаївської області сміттєвоз АТ-4021 із заднім завантаженням.

Надійний та місткий

Сміттєвоз побудований на базі популярного шасі DAYUN CGC1120, яке оснащене новою кабіною підвищеного комфорту та має колісну формулу 4х2.

Сміттєвоз АТ-4021 має приймальний бункер, який відрізняється надзвичайно міцною конструкцією завдяки використанню зносостійкого металу. Його об’єм становить 8,5 кубічних метрів, а місткість для сміття — 1 кубічний метр. Цей сміттєвоз здатний перевозити вантажі, масою до 4500 кілограмів. Його підіймальний механізм може підняти навантаження вагою до 700 кілограмів.

Універсальне завантаження та продуктивність

Сміття може завантажуватися з євроконтейнерів (об’ємом 0,06 – 1,1 куб. м) за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в приймальний бункер сміттєвоза. Вивантаження сміття проводиться самоскидним способом.

Робота пресуючого механізму доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає його залежно від ситуації при навантаженні. 

Машина має коефіцієнт ущільнення відходів 6:1, що є винятковою перевагою в справі перевезення твердих побутових відходів.

Сміттєвоз АТ-4021 від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — це ефективність, комфорт, якість та відповідальність перед навколишнім середовищем.