Hyundai та Iveco об'єднують зусилля для створення нового електричного комерційного автомобіля

Hyundai та Iveco об'єднують зусилля для створення нового електричного комерційного автомобіля

Hyundai Motor Company поставить повністю електричний легкий комерційний автомобіль на базі своєї платформи Global eLCV для Iveco Group в Європі

Новий автомобіль поповнить лінійку електричних легких комерційних автомобілів Iveco Group, розширивши портфель LCV Групи поряд з культовим IVECO Daily.

Церемонія підписання угоди про постачання відбулася в штаб-квартирі Hyundai Motor Company в Сеулі, Південна Корея.

Hyundai Motor та Iveco Group розпочали своє партнерство в березні 2022 року і з того часу досягли конкретних результатів у сфері комерційних транспортних засобів, що працюють на водні, включаючи спільну розробку електромобіля eDAILY FCEV та запуск міського автобуса E-WAY FCEV. Нова угода не лише означає розширення їхнього партнерства на ширший спектр екологічно чистих моделей, а й підкреслює спільне прагнення обох компаній прискорити перехід до вуглецево-нейтральної мобільності та транспорту.

Автомобіль під брендом IVECO стане першою експортною моделлю, на якій буде застосовано нову глобальну повністю електричну платформу Hyundai для легких комерційних автомобілів (eLCV) — спеціальну платформу для комерційних автомобілів повною масою від 2,5 тонн до 3,5 тонн. 

Інноваційна платформа використовує новітні технології Hyundai для наступного покоління BEV з низькопідлоговим дизайном, що дозволяє підвищити зручність завантаження та перевезення вантажів, розроблена з урахуванням нових потреб майбутніх електрифікованих спеціальних транспортних засобів на ринку.

В рамках партнерства Hyundai вироблятиме та постачатиме кабіни шасі під брендом IVECO на європейський ринок, а Iveco Group буде налаштовувати та розповсюджувати повністю укомплектовані автомобілі виключно через свої канали збуту. Новий продукт Iveco Group, заснований на платформі Hyundai Global eLCV, буде представлений на цьогорічній виставці IAA Transportation 2024, яка пройде з 16 по 22 вересня 2024 року в Ганновері, Німеччина.