Renault вдосконалила електричний фургон Renault Master E-Tech

Renault вдосконалила електричний фургон Renault Master E-Tech

У листопаді 2023 року Renault представила новий Master E-Tech electric, легкий комерційний автомобіль. Нещодавно компанія удосконалила новинку й заявила що нове покоління Master E-Tech може похвалитися запасом ходу до 460 км на одному заряді, що робить його новим стандартом для електричних фургонів у Європі.

Новий вітерець для легких комерційних автомобілів

Фургон із самого початку був спроєктований так, щоб їздити далі, перевозити більше й коштувати менше. Він пропонує два варіанти батарей, 40 кВт·год і 87 кВт·год, оптимізовані за ємністю, розміром і масою, для загальної ефективності. Батареї не впливають на вантажопідйомність фургона, що є важливим критерієм для професійних користувачів.

Новий Renault Master E-Tech Electric також оснащений потужним двигуном, динамічною системою гальмування, з рекуперацією енергії, системою управління теплом батареї, яка продовжує термін її служби, і системою кондиціонування кабіни, яка оптимізує температуру в салоні та запас ходу фургона.

Дизайн «Aerovan» для оптимальної продуктивності

Новий Renault Master E-Tech Electric вирізняється своїм дизайном «Aerovan», який забезпечує ефективність у своїй категорії незалежно від джерела енергії. Його силует і кожна деталь були відточені до досконалості в аеродинамічній трубі, завдяки чому коефіцієнт аеродинамічного опору більш ніж на 20 % нижчий, ніж у конкурентів.

Фургон також має нову, повністю оптимізовану платформу, яка зменшує енергоспоживання більш ніж на 27 % порівняно з поточним поколінням. Платформа також дозволяє фургону мати максимальну дозволену масу з вантажем 4 тонни та буксирувальну здатність 2,5 тонни, без шкоди для керованості та безпеки автомобіля.

Універсальний фургон із можливостями V2X

Новий електричний Renault Master E-Tech оснащений кількома ексклюзивними функціями, наприклад, у фургон інтегровано Google Maps, який враховує вподобання користувача та пропонує оптимізовані маршрути. Він також має електричний планувальник маршрутів, який допомагає точно налаштувати маршрути в електромобілі. Додаток My Renault надає низку додаткових послуг, розроблених спеціально для електромобілів, і підтримує зв’язок фургона із цифровою екосистемою користувача.

Фургон також має можливості V2X, які дозволяють йому взаємодіяти з іншими пристроями та мережею. Він має функцію Vehicle To Load (V2L), яка дозволяє користувачеві заряджати інші пристрої від розетки в кабіні або вантажному відсіку, а також живити виготовлені на замовлення частини кузова безпосередньо від акумулятора.

Він також має функцію Vehicle To Grid (V2G), яка дозволяє користувачеві подавати енергію від акумулятора до електромережі за допомогою двонаправленого зарядного пристрою.

Фургон французького виробництва, доступний навесні 2024 року

Новий електромобіль Renault Master E-Tech — єдиний автомобіль у своїй категорії, який виробляється у Франції. Три версії (ДВЗ, електрична та воднева) і всі кузови походять з однієї виробничої лінії в Батіллі, поблизу Меца, на сході Франції.

Фургон буде доступний навесні 2024 року і приєднається до лінійки Renault Pro+, яка пропонує широкий вибір легких комерційних автомобілів та послуг для професіоналів.