Українська команда на українських автомобілях — учасник ретро-ралі Монте-Карло

Українська команда на українських автомобілях — учасник ретро-ралі Монте-Карло

Українська команда візьме участь на автомобілях «Запорожець» ЗАЗ-965 і ЗАЗ-966 у міжнародному ралі Монте-Карло.

Першого жовтня 1960 року вважається датою початку виробництва автомобілів ЗАЗ, а 22 листопада зійшов з конвеєра перший Запорожець.

За правилами ретро-ралі в Монте-Карло, в ньому можуть брати участь тільки ті автомобілі, які раніше тут виступали. Однак відроджений Київський Клуб Автомобілістів на чолі з командором проекту, Романом Щипковим,  звернулися до організаторів ралі Монте-Карло, з проханням зробити виняток з правил для України, і допустити до змагання два ЗАЗа!

На честь 60-річного ювілею першого автомобіля ЗАЗ-965,  зроблено приємний виняток. Українська команда з чотирьох осіб поїде на двох автомобілях — ЗАЗ-965 (1962 р. в.) і ЗАЗ-966 (1970 р. в.). Шостого грудня відбулася презентація української команди.

Машини вже отримали стартові номери: ЗАЗ-965 – №403 і ЗАЗ-966 – №402.

ЗАЗ 965 – 60 років! Rallye Monte-Carlo –110 років, це найзначніша подія в історії автомобільних перегонів усіх часів! Україна не брала участь в ралі такого рівня!

Отже, Українська команда на українських автомобілях — учасник ретро-ралі Монте-Карло!

Спостерігаємо, вболіваємо!

Для довідки: Вперше було створено Київський Клуб Автомобілістів 24 листопада 1904 року. У 2017 році зареєстровано офіційну громадську організацію — Відроджений Київський Клуб Автомобілістів.