Polycar почав робити самоскидні кузови з високою вантажопідйомністю

Polycar почав робити самоскидні кузови з високою вантажопідйомністю

Торгова марка POLYCAR, яка понад 10 років є постачальником комерційних автомобілів, спецтехніки, а також виробляє кузова для виконання різних завдань, повідомляє про розширення асортименту продукції. 

Тепер клієнтам, бізнес яких пов’язаний з будівництвом та перевезенням різних видів вантажів, а також сільськогосподарської продукції, доступні самоскиди з високою вантажопідйомністю, обладнані кузовами виробництва POLYCAR.

Фото: polycar.com.ua

Оскільки це техніка, що повинна забезпечувати високу продуктивність, перевезення великих об’ємів вантажів, і при цьому гарантувати надійність, для установки бортової самоскидної платформи – було вибрано шасі IVECO Trakker AD380T41. 

Фото: polycar.com.ua

Технічні характеристики автомобіля:

  • колісна формула 6х4;
  • колісна база 4200 мм;
  • блокування міжосьового та міжколісного диференціалів задніх осей;
  • посилені передня 3-листова підвіска на 9 тонн, а також посилена задня 13-листова напівеліптична підвіска, з навантаженням до 32 тонн;
  • посилений передній та посилені 2 задніх стабілізатори поперечної стійкості;
  • захист радіатора та піддону двигуна, а також повністю металевий 3-секційний бампер;
  • шасі адаптовано під роботи з причепом: посилена поперечина рама, встановлено причіпний пристрій Rockinger, а також обладнано електричними та пневматичним роз’ємами.
Фото: polycar.com.ua

Шасі поставила компанія «АМАКО Україна».

Рухома самоскидна платформа з внутрішніми розмірами 6100х2300х1760 мм (ДхШхВ), має об’єм 24,7 м3 та дає змогу за один раз перевезти до 15 000 кг. Зварена з профільних труб і металевих профілів конструкція має нерухомі передній і бічні борти, тоді як задній борт відкидний.

Фото: polycar.com.ua
Фото: polycar.com.ua

Для забезпечення виконання вимог правил безпеки при перевезенні вантажів, а також вивантаження та завантаження, в списку обладнання доступні світлотехніка і тентова накидка.