Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС освоїв виробництво аварійних майстерень

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС освоїв виробництво аварійних майстерень

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС повідомив про відвантаження аварійної майстерні АТ АМ-0102 на шасі DAYUN CGC1100 з фургоном власного виробництва.

Сучасний фургон має пасажирський та вантажний відсік.  У вантажному відсіку встановлений сталевий верстак (з двома ящиками з дверцятами), який надійно закріплений до підлоги. На верстаку є слюсарні лещата вагою 30 кг. 

У пасажирському відсіку встановлені рундуки з підголівниками для чотирьох осіб, що забезпечені однопасовими ременями безпеки. Є також відкидна стільниця, а автономний дизельний обігрівач на 2 кВт не дасть змерзнути в холодну погоду. Наявний і переговорний пристрій з водієм.

По бортах автомобіля передбачені ніші для кисневого та пропанового балонів, а також ніша для генератора. Ніші для балонів оснащені механізмом підйому-опускання назовні

Також фургон має ящик зі сталі, що замикається, розташованим під фургоном на всю довжину (між напрямними надрамника). Він може використовуватись для перевезення довгого інструменту тощо. 

Базою для фургона стало шасі DAYUN CGC1100 колісної формули 4×2.  Автомобіль комплектується дизельним двигуном Weichai WP4.1Q160E50 (Євро-5), об’ємом 4087 куб. см і 6-ти ступінчастою КПП Shaanxi Fast Gear. Потужність двигуна — 150 к.с. (110,5 кВт). У комплектації також застосовані агрегати відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF.