«POLYCAR» виготовив велику партію фургонів

«POLYCAR» виготовив велику партію фургонів

Компанія «Спец-Ком-Сервіс», відома під брендом «POLYCAR», виконала замовлення державної компанії  Укрпошта, закінчивши виробництво і здійснивши передачу 44 промтоварних фургонів. 

Особливості фургона

Стіни й дах фургона виконані з алюмінієвої композитної панелі з утеплювачем, передня і бічні стінки отримали армування. Для виробництва підлоги було використано бакелітову фанеру, стійку до зносу, а для надійного кріплення вантажів, що перевозяться, передбачено петлі. 

У конструкції дверей фургона передбачено низку особливостей, які забезпечують безпеку і збереження вантажів, таких як пристрій, що захищає від злому, запори й кронштейн для пломбування дверей. Відповідно до вимог, зазначених у специфікації, фургон забезпечує надійний захист вантажів від потрапляння вологи, тоді як низка конструктивних рішень дає змогу без проблем перевозити до 12 контейнерів розміром 950 на 720 мм за один рейс. 

Постачання відбулося у співпраці з компанією «Комтранскомплект», постачальника шасі Isuzu NQR 90M, які стали базою для надбудов.