Новосанжарська громада придбала новий сміттєвоз

Новосанжарська громада придбала новий сміттєвоз

Сміттєвоз із боковим завантаженням АТ-4032 на шасі DAYUN моделі CGC1141 виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС поповнив автопарк комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської громади.

Сміттєвоз АТ-4032 на шасі DAYUN CGC1141 поєднує в собі гарну маневреність, чималу місткість та можливість трамбування сміття. Отже, гарантовано зменшення кількості ходок до сміттєзвалища, значна економія пального та ефективність роботи. 

Об’єм кузова становить 15 куб.м. Вантажопідйомність бокового маніпулятора складає 650 кг. Сміття може завантажуватися зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 м3 або з євроконтейнерів об’ємом 1,1 м3 за допомогою бічного маніпулятора, розташованого з правого боку сміттєвоза. Вивантаження сміття проводиться самоскидним способом.

Ущільнення твердих побутових відходів здійснюється за допомогою пресувальної плити. В залежності від щільності ТПВ механізм пресування забезпечує оптимальний ступінь ущільнення від 2,5 до 4. Робота пресуючого механізму доступна в ручному режимі.

Металева конструкція бункера сміттєвоза виготовлена на високоточному лазерному та листогибочному обладнанні, що забезпечує жорсткість конструкції, дотримання точних розмірів в процесі виробництва і герметичність при експлуатації. 

Крім цього, машина комплектована відвалом, що допоможе у приведенні до ладу місця вивантаження перевезених відходів, а взимку — боротися зі сніговими заметами.

Середньотоннажний DAYUN моделі CGC1141 поєднує в собі всі передові технології в галузі сучасного автомобілебудування. Шасі DAYUN CGC1141 ідеально адаптоване для установки будь-якого навісного обладнання, як сьогодні воно стало базою для функціонального сміттєвоза із боковим завантаженням марки АТ.

Техніка дозволить ефективніше працювати комунальному підприємству та краще організовувати подворовий збір твердих побутових відходів від населення.