Кременчуцький водоканал продовжує успішний шлях оновлення автопарку

Кременчуцький водоканал продовжує успішний шлях оновлення автопарку

Завдяки співпраці з відомим українським виробником — Кременчуцьким заводом комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, КП «Кременчукводоканал» отримав нову аварійну майстерню АТ АМ-0102 на шасі DAYUN CGC1100.

Оперативне реагування на аварії

Цей автомобіль є справжнім прикладом ефективності. Завдяки сучасному обладнанню, комунальні працівники зможуть оперативно реагувати на пориви та аварійні ситуації в системах водопостачання, забезпечуючи швидке відновлення роботи та надійне функціонування.

Комфортні умови для персоналу та оснащення

Сучасний фургон має пасажирський та вантажний відсіки, створюючи комфортні умови для персоналу та забезпечуючи безпечне перевезення необхідного обладнання.

Вантажний відсік має сталевий верстак з інтегрованими ящиками для зберігання інструментів, а також оснащений спеціальними нішами для перевезення кисневих та пропанових балонів, що забезпечують їх надійне закріплення та зручний доступ. Для зберігання довгих предметів та інструментів передбачено окремий ящик, який забезпечує їх безпечне транспортування.

Аварійна майстерня оснащена двома вентиляційними люками для комфортної роботи, комунікаційним пристроєм для зручного зв’язку з водієм та висувними сходами, що спрощують доступ до пасажирського та вантажного відсіків. 

Пасажирський відсік обладнаний рундуками, підголівниками та відкидною стільницею для комфорту та зручності працівників. Також передбачена система кондиціонування, яка забезпечує комфортні умови роботи навіть у найважчих погодних умовах.

Базове шасі DAYUN

Базою для аварійної майстерні стало популярне на ринку України  шасі DAYUN CGC1100 з дизельним двигуном Weichai, а також компонентами від світових виробників Bosch, Wabco, ZF. 

Starter Media уважно стежитиме за оновленням автопарків комунальних підприємств країни й надалі. Запрошуємо до споглядання і вас.