Аграрії отримали автопаливозаправники вітчизняного виробництва

Аграрії отримали автопаливозаправники вітчизняного виробництва

Нещодавно Завод спецтехніки «Техкомплект» виготовив та поставив три автопаливозаправники для одного з найбільших аграрних підприємств країни — «ТАС-Агро». 

Розгляньмо подробиці нових автопаливозаправників, виготовлених «Техкомплект».

Шасі та оснащення

Під установку нових надбудов — автопаливозаправників використані шасі від компанії «Ford Trucks» моделі 1833DC (4х2). Вони оснащені двосекційними цистернами об’ємом 11 кубічних метрів, відомими як «валіза».

Автопаливозаправник на шасі Ford Trucks 1833DC

Ці цистерни мають опуклі передні та задні стінки, що сприяє зниженню гідроударів під час руху та покращує стійкість автопаливозаправника. 

Автопаливозаправник на шасі Ford Trucks 1833DC

Обладнання та характеристики

Автопаливозаправники оснащені всім необхідним, для забезпечення ефективного та безпечного заправлення та обслуговування автотранспорту. Кожен автопаливозаправник обладнаний фільтром очищення палива, лічильником, заправним пістолетом з відсікачем, насосом ВС-80, наборами рукавів, стаціонарною драбиною, підйомним поручнем, протипідкатним захистом та іншими важливими функціональними елементами. 

Автопаливозаправник на шасі Ford Trucks 1833DC

Потужність та характеристики шасі

Шасі від Ford Trucks 1833DC (4х2) оснащені 9,0-літровим турбодизелем Ecotorq потужністю 300 кінських сил. Вони мають 9-ступеневу коробку передач від Eaton з валом відбору потужності для підключення широкого спектра гідравлічного обладнання. Оснащення базового автомобіля включає кондиціонер, електросклопідіймачі, центральний замок та аудіосистему, що робить водіння комфортним та приємним. 

Автопаливозаправник на шасі Ford Trucks 1833DC

Висхідний попит на вітчизняні автопаливозаправники

Отже, замовники отримали надійні та потужні автопаливозаправники вітчизняного виробництва, які відповідають їхнім потребам та вимогам. Ця подія відображає попит на високоякісну спецтехніку в Україні та важливу роль вітчизняних виробників у задоволенні цих потреб.