Нове покоління кросовера Lexus NX: плагін-гібрид та кардинальне оновлення інтер’єру

Нове покоління кросовера Lexus NX: плагін-гібрид та кардинальне оновлення інтер’єру

Прем’єра Lexus NX знаменує собою появу нових напрямків у дизайні екстер’єру та інтер’єру, нових силових агрегатів, нового покоління мультимедійних систем і можливостей підключення, а також використання передових технологій для підвищення рівня безпеки, комфорту та зручності.

Lexus представив оновлений, повністю переосмислений кросовер NX. Майже всі деталі автомобіля є новими. Також Lexus приділив особливу увагу впровадженню новітніх технологій для забезпечення безпеки та комфорту, при цьому намагаючись оптимізувати витрати, щоб автомобіль залишався доступним для клієнтів.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Дизайн екстер’єру

Дизайн наступного покоління кросовера Lexus NX вирізняється більш витонченим, динамічним та довершеним зовнішнім виглядом і більш виразними лініями. 

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Функціональна краса проявляється у створених у співпраці дизайнерів та інженерів деталях для керування потоками повітря над і під кузовом, таких як бокові молдинги та нова конструкція захисту картера двигуна.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Інтер’єр

Прем’єра Lexus NX знаменує собою перше серійне застосування концепції «Тазуна» для проєктування кокпіту (робочого місця водія). Слово Тазуна у перекладі з японської означає «вуздечка» й описує майстерність управління вершника своїм конем. Як за допомогою лише самої вуздечки можна налагодити взаємодію між вершником і конем, так і тут усі засоби керування розміщено таким чином, щоб дотримуватися принципу «Руки на кермі, очі на дорозі». 

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Нові функції забезпечують комфортну атмосферу в салоні та є втіленням філософії гостинності Омотенаші від Lexus, основним принципом якої є передбачення потреб гостей, завдяки чому вони почуваються бажаними та відчувають найвищий комфорт. 

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Пасажири почуваються, наче у преміальній лаунж-зоні, а водій може повністю зосередитися на керуванні. Для оздоблення салону використані високоякісні матеріали.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Різні варіанти силових установок

Lexus NX доступний  як з бензиновими двигунами, так і гібридними. Широкий вибір силових агрегатів та покращені технології забезпечують вражаючі для свого класу характеристики. Серед анонсованих на прем’єрі — перша плагін-гібридна силова установка Lexus із підзаряджанням від зовнішнього джерела живлення (доступна не на усіх ринках), що поєднує потужність, паливну ефективність, низькі викиди та підтримку режиму електромобіля.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Технології

Прем’єра Lexus NX ознаменовує появу абсолютно нової мультимедійної платформи з підтримкою інтелектуальних сервісів. Серед них — просунута хмарна навігація та новий віртуальний помічник “Hey Lexus”, що реагує на голосові команди.

Окрема увага на прем’єрі приділена системі безпеки Lexus Safety System+ третього покоління. Нові функції та оновлення системи допомагають водію почуватися максимально комфортно та безпечно.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Серед вдосконалень — оновлення функції Pre-Collision System (запобігання фронтальним зіткненням) та зміни у функції Adaptive Cruise Control (адаптивний круїз-контроль). Нова електронна система замикання, що сповіщає про наближення велосипедиста або автомобіля ззаду і запобігає відчиненню дверцят і можливим зіткненням.