Renault Group переводить частину своїх підприємств виключно під виробництво електромобілів

Renault Group переводить частину своїх підприємств виключно під виробництво електромобілів

Renault ElectriCity — новий підрозділ Renault Group, що об’єднає підприємства для виробництва електромобілів.

В межах стратегічного плану «Ренолюція» (Renaulution) Renault Group і уповноважені профспілки підписали угоду про створення Renault ElectriCity, юридичної особи в повній власності Renault SAS. Вона об’єднає промислові майданчики в Дуе, Мобежі та Рюісе, де працює майже 5000 осіб.

Renault Group планує перетворити ці заводи в найбільш конкурентоспроможний і ефективний підрозділ з виробництва електромобілів в Європі, який до 2025 року буде випускати 400 000 автомобілів щорічно. 

© Renault Group

700 робочих місць до 2025 року і зобов’язання щодо розвитку економічної та соціальної сфер

Для підтримки цього амбітного промислового проєкту Renault Group з 2022 з 2024 рік планує створити 700 робочих місць: 350 в Мобежі і 350 в Дуе та Рюісе. 

© Renault Group

Регіон О-де-Франс володіє всіма необхідними ресурсами, щоб стати європейським лідером за передовими технологіями та виробничими потужностями у сфері електричного транспорту. За підтримки своїх науково-дослідних підрозділів Renault Group налагодить партнерські відносини з університетами для створення навчальних програм, адаптованих до мінливого автомобільному ринку, і підвищення ефективності дослідницької роботи.

Renault Group також братиме участь в інноваційних програмах на кшталт «інкубаторів»

Renault Group планує надавати свої промислові майданчики для партнерів та різних стартапів. Це може бути завод з виробництва акумуляторів або випуску компонентів для електромобілів.

Джерело: news/groupe-renault-creates-renault-electricity-factory.html

Рубрика: #emobility #новини

Теги: #RenaultGroup #ev #електромобілі #ElectriCity