Що покажуть на виставках «Зброя та безпека - 2021», «Технології Захисту/ПожТех - 2021»

Що покажуть на виставках «Зброя та безпека - 2021», «Технології Захисту/ПожТех - 2021»

Вже завтра, 15 червня, в Міжнародному виставковому центрі стартують ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2021», ХII Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ – ХХІ» та ХIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех – 2021».

На площі 30 000 кв² найновіші розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представлять 332 підприємства, у т.ч. 35 іноземних компаній з 13 країн.

Так, вперше на виставці будуть представлені: всесвітньо відомий авіабудівний конгломерат Embraer, Бразилія; компанія Lokheed Martin, CША; Firefly Aerospace Inc, США; результати кооперації компаній Нібулон (м. Миколаїв) і OCEA (Франція) у виробництві катерів берегової охорони. Також відбудуться премʼєрні покази новітніх зразків оборонної продукції.

Компанія «Українська бронетехніка» покаже на виставці «Зброя та безпека-2021» дві нові версії спеціального броньованого авто «Новатор». На його базі створили транспортну машину для ударного безпілотного авіаційного комплексу та машину вогневої підтримки з дистанційно керованим бойовим модулем, повідомляє Мілітарний.

СБА «Новатор» та БПЛА RAM II. Фото: Мілітарний

«Укрспецекспорт» продемонструє танк «Оплот». БМ «Оплот» – український основний танк, розробкою якого займалось Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова». Єдиним оператором танків є Королівська армія Таїланду, яка має на озброєнні 49 одиниць, всі вони були поставлені протягом 2014-2018 років за контрактом 2011-го року.

БМ «Оплот» Фото: Укрспецекспорт | Facebook

АвтоКрАЗ привіз на виставку шасі КрАЗ-7634НЕ, що був основою пускової установки БРК «Нептун», безкапотний тягач у військовому забарвленні КрАЗ-6510TE 6х6 та броньований автомобіль КрАЗ Hulk. 

Скріншот відео Юрий Гоголев | Facebook

Свій варіант шасі 8х8 покаже і Tatra Trucks.

Також свої доробки продемонструють КБ «Луч», ХКБМ ім. Морозова, та багато інших.

Хедлайнерами виставки «Технології Захисту/ПожТех – 2021» в цьому році виступлять:

ТОВ «ПК «Пожмашина» — один із небагатьох українських виробників пожежної, рятувальної та спеціальної техніки. На виставці компанія презентує нову розробку для ДСНС України — АЦ-8-50 (TGS 26.360)-530Mn

FIREPORT (Чехія) — розробляє доступні та ефективні системи оповіщення для добровольчих пожежних команд.

НВП «ОЗОН С» — багатофункціональні автоматизовані системи управління техногенною безпекою гідроенергетичних об’єктів, мостів, шляхопроводів і продуктопроводів небезпечних речовин, а також на територіях з ризиком та проявом небезпечних геологічних процесів.

ТОВ «Тетіс — Дихальні системи» — аварійно‑рятувальне обладнання та професійне водолазне спорядження для проведення складних підводно-технічних, рятувальних та аварійно-рятувальних робіт.

Kyiv Lifeguard Service від КП «Плесо» — муніципальний сервіс, основною метою якого є запобігання нещасним випадкам на офіційних пляжах Києва.

ТК «Пожсоюз» — понад 5000 найменувань товарів протипожежного призначення, у тому числі: вогнегасники, протипожежні двері, пожежні рукави, пожежні шафи, щити, стенди, різний пожежний інвентар.

Місце проведення виставок: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15. 

Онлайн реєстрація на виставки за посиланнями: 

Зброя та Безпека,
АВІАСВІТ – XXI
ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ – 2021