Mercedes-Benz показали новий будинок на колесах на базі нового T-Class

Mercedes-Benz показали новий будинок на колесах на базі нового T-Class

Mercedes-Benz додає нову модель у сімейство будинків на колесах Marco Polo. На додаток до популярного автобудинку Marco Polo на базі середньорозмірного фургона V-Class, в майбутньому в портфоліо увійде модуль для невеликих фургонів, включаючи новий T-Class. 

Модуль Marco Polo 

За допомогою модуля Marco Polo новий T-Class може перетворитися на мікрокемпер. Ліжко та кухонний блок кріпляться до вушок у багажнику. Двоє людей можуть зняти або встановити весь модуль за кілька простих кроків. Таким чином, перехід від звичайного автомобіля до мікрокемпера і назад займає лише кілька хвилин.

Стандартний спальний блок пропонує місце для двох осіб з площею спального місця 2 м на 1,15 м. Рама ліжка зручно висувається вперед, а матрац розкладається. Під час руху рама з матрацом залишається у багажнику, а задні сидіння можна використовувати без обмежень. 

Стандартне обладнання охоплює затемнюючі елементи для всіх шибок і вентиляційна решітка з вбудованою сіткою від комах, яка затискається між склом і рамою. Також у стандартну комплектацію входять дві віконні кишені для дрібних предметів з кожного боку, закріплені між С та D-стійками.

Опціональний кухонний блок оснований на системі висувних ящиків з механізмом плавного відкривання та плавного закривання. Він включає раковину з легкодоступним 12-літровим баком для води, 15-літровий холодильник і плиту з газовим балоном, яку можна легко зняти при необхідності. У висувних ящиках знайдеться місце для столових приладів, посуду та продуктів. На борту також є два похідні стільці та стіл. 

Весь модуль Marco Polo має стильний, чистий дизайн та колір антрацит. В результаті він органічно вписується в інтер’єр маленького фургона Mercedes-Benz. 

Ціни на модуль Marco Polo будуть оголошені, коли він стане доступним для замовлення наприкінці року.