10% всіх проданих автомобілів в ЄС у 2019 році — на альтернативному паливі

10% всіх проданих автомобілів в ЄС у 2019 році — на альтернативному паливі

Європейська асоціація виробників автомобілів (ACEA) випустила звіт про ситуацію з переходом Європи на екологічно чисті автомобілі.

Торік Європейський Парламент та Рада прийняли Регламент (ЄС) 2019/631 про введення стандартів викидів СО2 для нових легкових автомобілів та легких комерційних автомобілів (фургонів) в Європейському Союзі. 

Цей регламент встановлює певні цілі —  зменшення викидів СО2 для нових автомобілів на 15% до 2025 року і на 37,5% до 2030 року. Ціль для мікроавтобусів становить -31% до 2030 року. До 2021 року викиди СО2 нових автомобілів повинні становити 95 г/км.

Згідно із заявленими цілями, продажі електричних та інших легкових автомобілів та мікроавтобусів повинні значно зростати, щоб досягти мети до 2025 і 2030 року. Це стосується всіх автомобілів з альтернативним приводом, включаючи електричні зарядні автомобілі, гібридні, автомобілі на паливних елементах та ті, що працюють на природному газі.

Ситуація станом на 2019 рік

Загалом у 2019 році більш ніж половина всіх нових легкових автомобілів, зареєстрованих в ЄС, працювали на бензині — майже 9 млн одиниць (58,9%, у порівнянні з 56,6% у 2018 році). За п’ять років реалізація бензинових автомобілів виросла на 3,6 млн одиниць. Бензин є найбільш продаваним видом палива в ЄС.

Розподіл по типам нових автомобілів в ЄС

Кількість проданих дизельних автомобілів, навпаки — зменшилася майже на 2 мільйони одиниць за той же проміжок часу (2014-2019 роки). На дизель припадає 30,5% нових легкових автомобілів, проданих минулого року (у порівнянні з 35,9% у 2018 році).

Частка легкових автомобілів на альтернативному паливі виросла до 10,6% (проти 7,5% у 2018 році). Кількість продажів електричних зарядних легкових автомобілів зросла на 389 000 (до 458 915 автомобілів) за шість років і становила 3,0% від усіх автомобілів.

Гібридних електромобілів у 2019 році продано на 720 260 більше, у порівнянні з 2014 роком. Частка ринку в 2019 році становить 5,9%.

Електромобілі на паливних елементах тільки набирають обертів. У 2019 році продано лише 535 одиниць. Хоча у порівнянні з 2018 роком — ріст у два рази.

Розподіл продажів по країнах ЄС дуже неоднорідний. Найбільш «продвинуті» країни в даному питанні — це Німеччина, Великобританія, Нідерланди, Франція, Швеція. В Нідерландах вже 15% продажів легкових автомобілів припадає на електричні-зарядні.

Країни які відстають у впровадженні автомобілів на альтернативному паливі — Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Словаччина.

Реалізація нових легкових автомобілів по типам 2014-2019 рр

Інфраструктура

Однією з найбільших проблем на шляху переходу на автомобілі на альтернативних паливних елементах є недостатній розвиток інфраструктури. Хоча з 2014 року спостерігається значне зростання розгортання інфраструктури ECV (+ 480%), загальна кількість пунктів зарядки, доступних у всьому ЄС (менш як 200 000) далеко не відповідає необхідному.

За підрахунками Європейської комісії, до 2030 року потрібно буде щонайменше 2,8 мільйона пунктів зарядки ECV. Це означає, що протягом наступних 11 років має відбутися збільшення приблизно в 14 разів.

З 199 825 пунктів зарядки, які сьогодні є в Європейському Союзі, понад 25% розташовано в Нідерландах (50 824), ще 20% — у Німеччині (40 517), 15% у Франції (30 367) та 14% у Великобританії (28 538).

І тут виділилися Нідерланди — країна з найбільшою кількістю інфраструктури — має в 1000 разів більше пунктів зарядки, ніж країна з найменшою інфраструктурою (Кіпр, з 38 пунктами зарядки).

Усі європейські виробники автомобілів постійно розширюють свій портфель автомобілів на альтернативному паливі. Однак їхнє проникнення на ринок залишається низьким та фрагментованим по всьому ЄС.

Щоб здійснити перехід на транспортні засоби з нульовим та низьким рівнем викидів, уряди країн ЄС повинні нарощувати інвестиції в інфраструктуру зарядних станцій та заправок, а також проводити заходи для стимулювання продажів автомобілів на альтернативному паливі.

Рівень забруднення CO2 новими автомобілями

Глосарій

Автомобілі на альтернативному паливі

Транспортні засоби на альтернативному паливі (APV) — це автомобілі, що працюють на основі технологій, альтернативних або доповнених до звичайних двигунів внутрішнього згоряння, що використовують викопне паливо. Вони розрізняються наступним чином:

1. Електричні транспортні засоби

Електричні ТЗ включають електричні-заряджувальні (ECV) та електричні на паливних елементах (FCEV). Обидва приводиться в рух електричним двигуном, але потребують дуже різної інфраструктури.

1.1 Електричні-заряджувальні

Транспортні засоби електричні-заряджувальні (ECV) включають повністю електричні з акумулятором та гібриди, що заряджаються, обидва з яких потребують інфраструктури підзарядки, яка з’єднує їх з електричною мережею.

Акумуляторні електромобілі (BEV) повністю живляться від електродвигуна, використовуючи електроенергію, що зберігається в бортовій батареї, яка заряджається підключенням до електричної мережі.

Гібридні електромобілі, що підключаються  (PHEV) мають двигун внутрішнього згоряння (працює на бензині або дизелі) та електродвигун, що працює від акумулятора. Акумулятор заряджається підключенням до електромережі, а також бортовим двигуном. Залежно від рівня заряду акумулятора, транспортний засіб може працювати на електродвигуні та / або двигуні внутрішнього згоряння.

1.2 Електричні автомобілі на паливних елементах

Електричні транспортні засоби на паливних елементах (FCEV) також приводиться в рух електричним двигуном, але їх електроенергія генерується в транспортному засобі за допомогою паливного елемента, який використовує стиснений водень (H2) та кисень із повітря. Отже, на відміну від ECV, вони не заряджаються підключенням до електромережі. Натомість FCEV потребують спеціальних заправних станцій для водню.

2. Гібридні електричні транспортні засоби

Гібридні електромобілі (HEV) мають двигун внутрішнього згоряння (працює на бензині або дизелі) та електродвигун на акумуляторній батареї. Електроенергія виробляється шляхом рекуперативного гальмування, руху та двигуна внутрішнього згоряння, тому їм не потрібна інфраструктура підзарядки.

• Легкі гібридні електромобілі живляться від двигуна внутрішнього згоряння, але також мають електричний двигун на акумуляторі, який підтримує звичайний двигун. Ці автомобілі не можуть живитись лише від електродвигуна.

• Повністю гібридні електромобілі працюють як від електродвигуна, так і від двигуна внутрішнього згоряння, кожен з яких (або разом) може приводити в дію колеса.

3. Транспортні засоби на природному газі

Транспортні засоби, що працюють на природному газі (NGVs), використовують стиснений природний газ (CNG) або скраплений природний газ (LNG), причому останні переважно використовуються для комерційних транспортних засобів, таких як вантажівки, а перші — для легкових автомобілів. NGV використовують двигуни внутрішнього згоряння. Потрібна спеціальна інфраструктура заправки.