Остання партія автобусів ZAZ А07 «I-VAN» знайшла свого замовника

Остання партія автобусів ZAZ А07 «I-VAN» знайшла свого замовника

Наприкінці лютого 2021 року дистриб’ютор комерційної техніки Запорізького Автомобілебудівного Заводу — «Юніверсал Моторз Груп», реалізувала останню партію зі складу приміських автобусів ZAZ A07А12.

Серійне виробництво флагманської моделі автобусу ZAZ A07 «I-VAN» було розпочато 16 років тому, у 2005 році. Остання модифікація автобусу ZAZ А07А12, побудованого на базі шасі ТАТА (Індія) і оснащеного двигуном 3.8 літрів Cummins І4 потужністю 138 к.с. (Євро-5) і 6-ступеневою МКПП G-600, мала високий попит.

7-метровий автобус був обладнаний рамним кузовом, двовісною рамою та колісною базою 3.8 метра. Передня підвіска залежна-ресорна з двома амортизаторами на двох напівеліптичних ресорах; задня на двох допоміжних напівеліптичних ресорах та амортизаторах на кожному задньому колесі.

Місткість автобусу становила: загальна – 38 особи, сидячі місця – 25.

За всю історію виробництва моделі автобусу ZAZ A07 було 14 модифікацій, що враховували потреби ринку на кожнім етапі розвитку, та реалізовано майже 3 тисячі одиниць техніки.

Останню партію автобусів було поставлено до Одеської області для службового перевезення співробітників дорожньо-будівельної компанії.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Наразі налагоджено серійне виробництво наступної моделі автобусу ZAZ A08 приміської, міської та шкільної модифікації.