Електробус MAN подолав позначку дальності пробігу у 550 кілометрів без підзарядки

Електробус MAN подолав позначку дальності пробігу у 550 кілометрів без підзарядки

24 години роботи, відсутність проміжної зарядки, пробіг 550,8 кілометра — це результат випробування електробуса MAN Lion’s City E, яке було проведено 18 травня в Мюнхені в реальних умовах. 

Електробус проїхав 550 кілометрів місцевим маршрутом громадського транспорту — все за один заряд акумулятора. Міський автобус курсував рівно одну добу по маршрутах між Карлсфельдерштрассе, Моозахер та станцією Пухгайм, за кермом яких були водії MAN ProfiDrive.

© MAN

Експерти MAN Transport Solutions проаналізували 1325 маршрутів, і заявляють що у 99% з них дальності у 550 кілометрів більш ніж достатньо. Це дасть змогу компаніям не вкладати гроші в додаткові технології по маршруту, а заряджати свої автобуси в депо. 

© MAN

Тестовий запуск проводився в справжніх повсякденних умовах

Команда MAN eBus Efficiency Run приділила особливу увагу тестуванню електробуса в максимально реалістичних умовах. Як результат, MAN Lion’s City E курсував за фактичним маршрутом, зупинявся на кожній автобусній зупинці, відчиняв свої двері та знову їх закривав. Крім того, для імітації наповненості салону пасажирами, використали вантаж. 

© MAN

Складна технологія акумуляторних елементів 

Частковий успіх обумовлений вдосконаленою технологією акумуляторних елементів, розробленою Volkswagen Group, яку MAN використовує в електробусах. 

Поряд з інноваційними технологіями, ефективна їзда також відіграє вирішальну роль, коли йдеться про дальність ходу. Тому за кермом для пробного пробігу в Мюнхені були досвідчені водії MAN ProfiDrive.

© MAN

Майбутнє за електричним транспортом!

У 2020 році загальний європейський ринок електробусів становив понад 2000 автомобілів — з тенденцією до зростання. MAN Truck & Bus очікує, що до 2025 року половина всіх нових міських автобусів MAN працюватиме на альтернативних технологіях приводу. «Це початковий активний і цінний внесок у досягнення наших кліматичних цілей згідно Паризької угоди», — сказав Руді Кухта, керівник бізнес-підрозділу автобусів в MAN Truck & Bus.

© MAN

Щоб задовольнити зростаючий попит на Lion’s City E, MAN продовжує нарощувати своє виробництво. Найближчими роками компанія зможе виробляти до 2500 автомобілів на рік на своєму заводі в Польщі. Якщо попит продовжить зростати після 2026 року, виробничі потужності можна буде збільшувати ще більше.

© MAN