MAN Truck & Bus починає серійне виробництво повністю електричного Lion's City E

MAN Truck & Bus починає серійне виробництво повністю електричного Lion's City E

На заводі MAN в місті Стараховіце, Польща, на початку жовтня було успішно запущено серійне виробництво міських автобусів на батарейках. Першим транспортним засобом, що зійшов з конвеєра, стане 12-метровий Lion’s City E, яку отримає компанія Гамбург-Гольштейн (VHH).

Повністю електричний Lion’s City E у версії зчленованого автобуса з’явиться приблизно через шість місяців, а серійне виробництво почнеться в першій половині 2021 року.

Електрифікація Європи: саме цим і займається MAN Lion’s City E

Перші два автобуси MAN eBus для тестування були передані Гамбургу в кінці 2019 року. З того часу демопарк MAN eBus подорожує Європою.

На початку жовтня вже запущено серійне виробництво.

«Я радий, що тепер ми можемо поставляти інноваційний і відзначений безліччю нагород Lion’s City E як серійний автобус. Початок серійного виробництва — важлива віха в дорожній карті електромобільності для MAN Truck & Bus і підприємства в Стараховіце. Таким чином, ми розширюємо наш виробничий портфель і робимо ще один стратегічний крок на шляху до сталої мобільності», — говорить Майкл Кобрігер, член виконавчої ради по виробництву і логістиці MAN Truck & Bus і радник з бізнес-підрозділу автобусів.

Гнучке виробництво автобусів: eBus буде повністю інтегрований в наявні виробничі лінії

Повністю електричний MAN Lion’s City E буде вироблятися гнучко, в тій же виробничій послідовності, що й інші моделі нового покоління міських автобусів, на одній виробничій лінії. В електричному автобусі тільки від 30 до 40% корпусу відрізняється від його звичайного аналога. Все інше — це електрична трансмісія, акумуляторні батареї та інші високовольтні компоненти.

В рамках процесу підготовки виробництва в Стараховіце необхідно було закупити нові системи або модернізувати наявні, переробити процеси та пройти широке навчання близько 3500 співробітників.

До кінця року 17 нових електробусів повинні бути передані компанії громадського транспорту Гамбург-Гольштейн (VHH). Для MAN це перша велика поставка клієнту.

Інші міста взяли приклад у Гамбурга, замовивши Lion’s City E і запровадивши автобуси з нульовим рівнем викидів у свою мережу громадського транспорту. Одне з таких замовлень надійшло з міста Мальме у Швеції: Nobina Sverige AB, найбільший автобусний оператор Скандинавії, розмістив замовлення на 22 автобуси MAN Lion’s City E.

Випробовування в різних кліматичних умовах пройшли успішно

Інженери відділу розробок MAN не пошкодували зусиль, щоб Lion’s City E можна було легко інтегрувати в операційну діяльність клієнтів. Зрештою, вантажівки й автобуси MAN вже понад 30 років відправляються на зимові випробування в північну Швецію. Не дивно, що новий електробус також продемонстрував свою здатність витримувати низькі температури мінус 30 градусів і нижче за Полярним колом.

Поїздка минулого літа в жарку Сьєрра-Невада в Іспанії стала ще одним викликом для всеосяжної програми випробувань. На додаток до традиційної програми зимових і літніх випробувань Lion’s City E також мав впоратися з екстремальними умовами в кліматичній аеродинамічній трубі, щоб отримати результати набагато швидше і повніше.

При суворих температурах понад 35 градусів Lion’s City E відпрацював повну 16-годинну зміну і подолав весь маршрут: відстань у 284 км. Ці результати підкреслюють надійність автомобіля і підтверджують заяву  MAN про те, що Lion’s City E надійно забезпечує запас ходу від 200 км до 270 км в сприятливих умовах протягом усього терміну служби акумуляторів.

Завод MAN у Стараховіце є центром виробництва міських автобусів у Польщі. Минулого року на заводі було виготовлено понад 2300 комплектних автобусів і близько 1400 автобусних шасі. Попри проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу, виробництво продовжує працювати на повну потужність завдяки стабільному ринку міських автобусів у Європі.