У лондонській приватній компанії таксі Addison Lee пообіцяли з 2023 року використовувати виключно електромобілі

У лондонській приватній компанії таксі Addison Lee пообіцяли з 2023 року використовувати виключно електромобілі

Лондонська компанія заявила, що інвестує 160 мільйонів фунтів стерлінгів (219 мільйонів доларів), щоб перевести свій автопарк, що складається з 4000 авто, на електромобілі. Для цього, починаючи з листопада, на столичні дороги щомісяця будуть виходити 200 автомобілів Volkswagen ID.4.

Генеральний директор компанії Ліам Гріффін сказав: «Протягом багатьох років ми інвестували в наші транспортні засоби та технології, щоб зробити все можливе для того, щоб Лондон став більш екологічно чистим місцем. Ми допоможемо скоротити викиди вуглекислого газу і надамо пасажирам широкий доступ до екологічних, безпечних і висококласних видів транспорту».

Міністр транспорту Грант Шаппс зазначив: «Оскільки ми продовжуємо невпинно працювати над декарбонізацією нашої транспортної мережі, я радий бачити, що компанія Addison Lee очолила цей процес, взявши на себе зобов’язання оновити свій автопарк електромобілями до 2023 року. Уряд взяв на себе зобов’язання досягти нульового рівня викидів до 2050 року. Маючи більш ніж 500 000 електромобілів на наших дорогах і майже 25 000 громадських пунктів зарядки, ми знаходимося на початку революції електромобілів, яка допоможе створити співтовариства, вільні від забруднення».

ФОТО: Один з автомобілів Volkswagen ID.4, які компанія Addison Lee сподівається ввести у свій автопарк з листопаду цього року, на недатованому фото з буклета. (Addison Lee/PA)