Повністю електричний MAN eTGM проходить тестування відомою компанією

Повністю електричний MAN eTGM проходить тестування відомою компанією

Нещодавно компанія MAN Truck & Bus передала Schwarz Logistik GmbH повністю електричний MAN eTGM. 26-тонна вантажівка буде використовуватися для доставки виробничих запасів до ZEISS в Оберкохені, Німеччина. Автомобіль є однією з невеликих серій електричних вантажівок, які MAN постачає різним європейським замовникам з кінця 2019 року.

Schwarz Logistik GmbH, дочірня компанія Schwarz Group, нещодавно ввела в експлуатацію повністю електричний MAN eTGM. Нова електрична вантажівка буде використовуватись для доставки виробничих запасів до групи оптики та електроніки ZEISS в Оберкохені. Зокрема, eTGM доставлятиме запчастини з логістичного центру Schwarz в Гербрехтінгені до Оберкохена три-чотири рази на день.

Зарядна станція встановлена безпосередньо біля завантажувальної рампи. Це гарантує, що час завантаження використовується для забезпечення електромобіля необхідною електричною енергією. Для того, щоб гарантувати найбільш стійку роботу автомобіля, Schwarz працює над інтелектуальною системою контролю заряду, щоб заряджати електричну машину сонячною енергією протягом дня та у вихідні дні за допомогою власних сонячних панелей на даху логістичного центру.

Ми раді, що можемо відігравати провідну роль у такому новаторському русі, як електронна мобільність у Баден-Вюртемберзі, разом з такими інноваційними компаніями, як Schwarz Group

Бьорн Брюкманн, регіональний менеджер з продажу вантажівок на південному заході MAN Truck & Bus Deutschland GmbH.

Виробництво MAN eTGM малими серіями розпочалось в листопаді 2019 року. Ця електровантажівка, яка призначена для транспортування середніх та важких вантажів, має загальну допустиму вагу 26 тонн і живиться від електродвигуна потужністю 264 кВт (360 к.с.), що забезпечує максимальний крутний момент 3100 Нм. Допоміжні агрегати, такі як гідропідсилювач керма, повітряні компресори та система кондиціонування — електричні. Для забезпечення економії енергії, ними керує система управління.

За допомогою рекуперації енергії гальма, кінетична енергія при русі та гальмуванні перетворюється в електричну енергію і повертається в акумулятор. Це може значно збільшити запас ходу вантажівки. 

Дисплей у кабіні інформує водія про поточний рівень енергії акумуляторів. Потужність вантажівки забезпечується високоефективними літій-іонними акумуляторами від концерну Volkswagen. Вони розташовані під кабіною над передньою віссю, де дизельна трансмісія розташована у звичайних транспортних засобах. Інші акумулятори можна знайти на рамі автомобіля. 

Залежно від сфери застосування та кліматичних умов, MAN eTGM може похвалитися запасом ходу до 200 кілометрів. Акумулятори можна заряджати, використовуючи змінний струм із зарядною потужністю 22 або 44 кВт, або 150 кВт постійного струму, що називається «потужною зарядкою».